آموزش بورس را شروع کنیم

اگر شما در این صفحه قرار دارید احتمالا علاقه مند به شروع آموزش بورس خود شده اید، در این پست به تمام سوالات و مطالبی که ممکن است به شما کمک کند تا اموزش بورس بهتری ببینید پاسخ داده شده است. این موضوع را بدانید که ما در سایت خانه سرمایه بیش از ۱۰۰ مقاله با کیفیت تالیف شده در زمینه آموزش سرمایه گذاری در بورس برای شما تدوین کرده ایم و فقط کافیست زمان کافی بگذارید و آنها را مطالعه کنید.

آموزش بورس

یک توصیه بزرگ که به شما داریم این است که آموزش بورس یک مسیر طولانی است که ما در تمام این مسیر همراه شما هستیم آموزش بورس رایگان تا آموزش بورس آنلاین همه در همین راستا برای شما ایجاد شده اند. یادتان باشد که یکی از مهمترین عوامل موفقیت در آموزش روش های سرمایه گذاری در بورس این است که مطالب را به درستی و تفکیک شده آموزش ببینید.

ما در خانه سرمایه این کار را برای شما کرده ایم، به عبارت بهتر اگر شما از جای اشتباهی آموزش خود را شروع کنید ممکن است به دلیل پیچیدگی مباحث، فکر کنید بورس چیز سختی است و ممکن است برای شما مناسب نباشد اما اگر این صفجه را به همین ترتیبی که توضیح داده ایم مطالعه کنید، خواهید فهمید بورس یکی از جذاب ترین و بهترین بازارهای سرمایه گذاری است، که با کمی آموزش درست می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید، پس به صورت گام به گام با ما در این پست پیش بروید تا بتوانید مسیر آموزش سرمایه گذاری در بورس خود را درست و سریع شروع کنید.

آموزش بورس

گام اول آموزش بورس چیست؟

خوب اول باید مشخص کنیم سطح شما در بورس به چه میزان است اگر هیچ چیز از بورس نمی دانید و می خواهید بورس را شروع کنید قدم اول مناسب شماست در این قدم برای شما مهم است بدانید اصلا بورس چیست و چطور می توانید با سرمایه گذاری در آن موفق شوید برای این موضوع ما در سایت سری مقالات داریم با عنوان {آنچه برای شروع سرمایه گذاری در بازار بورس باید بدانیم} که برای پاسخ به سوالات بسیار متداولی درست شده است که می تواند سوال شما هم برای شروع اموزش بورس باشد در زیر عنوان های این سری را می بینید و برای مطالعه مقاله های آن کافیست روی لینک این سری در همین پاراگراف کلیک کنید البته این را هم بگوییم لازم نیست تمام مقالات این سری را بخوانید، عنوان ها را ببینید و هر کدام را که دوست داشتید مطالعه کنید.

یک مطالب جالب دیگر...! بخوانید »  هر آنچه می‌خواهید از بورس بدانید (قسمت اول)

چه چیز هایی در گام اول اموزش بورس بخوانیم:

آموزش بورس و روش های سرمایه گذاری در بورس

 • میخواهم در بورس سرمایه گذاری کنم اما نمی دانم چه کار باید بکنم؟!
 • چطور نزدیکترین کارگزاری بورس را به خود پیدا کنیم؟
 • آیا بورس قمار است؟ حکم شرعی بورس چیست؟ (+ویدئو)
 • سود و درآمد سرمایه گذاری در بورس چقدر است؟
 • حداقل سرمایه گذاری در بورس چقدر است؟
 • سرمایه گذاری در بانک یا بورس، کدام بهتر است؟
 • آیا بدون تحصیلات مرتبط می توان در بورس فعالیت کرد؟
 • با چه سرمایه ای وارد بورس شویم؟
 • سبدگردانی در بورس چیست؟
 • مشاور سرمایه گذاری در بورس چیست؟
 • چرا باید هرچه زودتر میلیون ها تومان روی آموزش بورس خودمان سرمایه گذاری کنیم؟
 • چه چیزهایی برای شروع فعالیت در بورس باید بدانیم؟
 • چگونه با سرمایه کم در بورس فعالیت کنیم؟ ( فایل صوتی)
 • قانون ۶-۱۰۰ در موفقیت در بازار بورس
 • سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم چیست؟ انواع روش های سرمایه گذاری در بورس

پاسخ به تمامی سوالات بالا در گام اول را میتوانید در سری مقالات {آنچه برای شروع سرمایه گذاری در بازار بورس باید بدانیم} بخوانید. مجدد تاکید می کنیم دقت کنید که نیاز نیست همه این مقالات را مطالعه کنید فقط مواردی که برای شما ممکن است جالب باشد را مطالعه کنید.

آموزش بورس

گام دوم اموزش بورس چیست؟

در گام دوم آموزش بورس وارد توضیح مفاهیم و اصطلاحات مهم بورس می شویم چیزهایی که لازمه شروع موفق سرمایه گذاری در بورس است. ممکن است بعضی از مقالات این سری برای شما ساده باشد و بدانید مثلا مقاله {بورس چیست؟} اگر اینطور بود می توانید از خواندن این مقاله عبور کنید و مقاله های دیگر را بخوانید. بعد از آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات مهم بورس شما قدم بزرگی در راستای آموزش بورس خود برداشته اید و حالا آماده شروع مراحل بعدی اموزش روش های سرمایه گذاری در بورس هستید.

چه چیز های در گام دوم اموزش بورس بخوانیم؟

 • بورس چیست؟
 • آیا الان زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در بورس است؟
 • صندوق سرمایه گذاری چیست؟ آشنایی با انواع صندوق های سرمایه گذاری
 • آموزش خرید و فروش آنلاین و اینترنتی سهام در بورس
 • همه چیز درباره مجمع و مجامع شرکت های بورسی
 • شاخص بورس چیست؟
 • افزایش سرمایه چیست؟ انواع روش های افزایش سرمایه
 • حق تقدم چیست؟همه چیز درباره حق تقدم سهام شرکت ها در بورس
 • تفاوت EPS و DPS چیست؟
 • نسبت P/E چیست؟ هر چیزی که باید درباره نسبت P/E بدانید
 • اختیار معامله چیست؟ قرارداد اختیار خرید و اختیار فروش سهام در بورس
 • عرضه اولیه سهام چیست؟ خرید عرضه اولیه به روش بوک بیلدینگ
 • اخزا چیست؟ همه چیز درباره اسناد خزانه اسلامی
 • گره معاملاتی در بورس تهران و نحوه رفع گره از سهام
 • استراتژی های تشکیل یک پرتفوی کم ریسک و متنوع
 • سهام چیست و چه سهامی در بورس معامله می شوند

توضیح در مورد مرحله دوم و نحوه آموزش بورس در این مرحله

برای مطالعه سری مقالات آنچه یک سرمایه گذار بورس باید بداند (مفاهیم و اصطلاحات مهم بورس) بیشتر آشنا شوید می توانید روی لینک آن کلیک کنید و مقاله ها را مطالعه کنید. البته لازم نیست دقیقا آموزش ببینید و مثل یک استاد به آنها تسلط داشته باشید یک درک اولیه که با یک مطالعه سریع به دست بیاید کافی است در مراحل بعدی آموزش بورس خود باز این موارد مرور می شوند و تکرار آنها باعث خواهد شد فهم عمیق تری نسبت به آنها پیدا کنید. مثلا اگر دقیقا نفهمیدید که EPS و DPS چیست؟ نگران نباشید در مراحل بعدی به خوب با آنها آشنا خواهید شد. این مرحله صرفا برای این است که برای اولین بار یک آشنایی اولیه و سطحی با مفاهیم بورس پیدا کنید و عمیق سازی و درک بیشتر این مطالب در مراحل پیشرفته تر آموزش بورس برای شما اتفاق خواهد افتاد.

 

آموزش بورس

گام سوم همراه خانه سرمایه شوید

ما در خانه سرمایه آموزش های متعددی برای شما آماده کرده ایم که می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری در کلاس های آموزش بورس ما شرکت کنید برای اینکه با کلاس های حضوری و غیر حضوری و بسته های اموزش بورس خانه سرمایه آشنا شوید همین حالا کافی است یک پیامک با متن {مشاوره} به ۵۰۰۰۱۰۰۰۹۰ ارسال کنید تا کارشناسان آموزش خانه سرمایه شما را راهنمایی کنند. خانه سرمایه از سال ۱۳۹۰ به صورت تخصصی بر روی آموزش سرمایه گذاری در بورس فعالیت می کند و دوره های و آموزش های تولید شده پختگی بسیار بالایی دارند و دانشجویان بسیار از خانه سرمایه در حال کسب سود از بورس و خرید و فروش سهام در بورس هستند.

چرا روش های سرمایه گذاری در بورس را آموزش بورس ببینیم؟

خوب از جذابیت های بورس هر چه بگوییم کم گفتیم، جذابیت هایی مثل نقد شوندگی بالا، نوسانات شدید قیمت نسبت به بازار های دیگر که باعث می شود اگر به بورس تسلط داشته باشید سود های سریعی در این بازار کسب کنید، از جذابیت های دیگر بورس به تعداد بالای فرصت های سرمایه گذاری و شرکت های پذیرفته شده در بورس که می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید، می توانیم اشاره کنیم، یعنی شما در یک لحظه بیش از ۱۰۰ ها فرصت سرمایه گذاری دارید، که می توانید روی هر کدام از آنها که بخواهید سرمایه گذاری کنید.

در زیر انیمیشنی از سازمان بورس برای شما قرار داده ایم که اگر لحظاتی زمان بگذارید می توانید ببینید که:

 1. مزیت سرمایه گذاری در بورس چیست؟
 2. اصلا چرا سرمایه گذاری در بورس را شروع کنید؟

حتما این فیلم را ببینید، همینطور اگر عضو خبرنامه ما شوید آموزش های این چنینی که گزینش شده را می توانید دریافت نمایید.

دانلود دوره الفبای آموزش بورس در ایران

یک پیشنهاد با ۹۰٪ تخفیف برای شروع آموزش بورس

آموزش بورس

خانه سرمایه دوره آموزش بورس آنلاین با نام “بورس شاهراه ثروت آفرینی” را تولید کرده است که خیلی سریع شما را وارد دنیای جذاب بازار بورس می کند و بعد از این دوره دقیقا می دانید بورس چیست و چطور باید مسیر موفقیت در بازار بورس را طی کنید.این دوره چندین بار به روز شده است و یکی از بهترین دوره های آموزشی برای شروع سرمایه گذاری در بورس است. برای شما که این صفحه را می خوانید امروز می توانید با ۹۰٪ تخفیف این دوره را تهیه کنید کافی است کد کوپن تخفیف startshahrah این دوره آموزشی را امروز با ۹۰٪ تخفیف خرید کنید. این دوره قطعا بسیار ارزشمندتر از این مبلغ است و با دیدن آن دریچه های جذابی از سرمایه گذاری در بازار بورس رو به شما باز خواهد شد. قیمت این دوره ۱۵۰ هزار تومان است که امروز با ۹۰٪ تخفیف می توانید آن را فقط با ۱۵ هزار تومان خرید کنید.


آیا واقعا سرمایه گذاری در بورس سودآور است؟

سوالی که ذهن همه افراد را به خود مشغول می کند این است که آیا واقعا سرمایه گذاری در بورس خوب است. پاسخ به این سوال قطعا بله است اما چرا؟ توضیحش بسیار مفصل است. برای این موضوع مهندس علی صابریان دوره آموزشی دارند با نام {بورس شغل دوم درآمد اول} که پس از عضویت در چند جلسه صوتی فایل های بسیار جذابی در مورد اموزش بورس برای شما ارسال خواهد شد که شاید سرآغاز ایجاد تحولی در زندگی مالی شما ایجاد کند. برای عضویت در دوره بورس شغل دوم درآمد اول اینجا کلیک نمایید این دوره اموزش به زبان ساده تر و مرحله به مرحله توضیحات لازم را به شما برای ورود به بورس ارائه میدهد. همچنین در فیلم زیر که فیلم چند نفر از دانشجویان دوره نخبگان بورس خانه سرمایه است می توانید با میزان سود این عزیزان در بورس آشنا شوید.

 

 

اگر شما هم میخواهید با اموزش بورس به صورت حرفه ای به جمع نخبگان بورس بپیوندید و در بازار سهام کسب ثروت کنید روی دکمه زیر کلیک کنید

[modal text=”درخواست پذیرش” title=”فرم درخواست پذیرش و اطلاعات بیشتر نخبگان بورس” xclass=”btn btn-primary btn-lg”]

فرم ثبت درخواست پذیرش و دریافت اطلاعات بیشتر دوره جامع نخبگان

اطلاعات شما نزد خانه سرمایه کاملا محفوظ است. کارشناسان آموزش اطلاعات دوره را در اختیار شما قرار می دهند.

[modal-footer]
Button
[/modal-footer]
[/modal]


توضیحات مهندس صابریان در مورد دوره بورس شغل دوم درآمد اول

دانلود آموزش بورس و شروع سرمایه گذاری


مشاوره تلفنی و حضوری آموزش بورس

اگر علاقه مند هستید سریع تر سرمایه گذاری در بورس را شروع کنید، فرصت و زمان را از دست ندهید با خانه سرمایه و شماره های بالای سایت تماس بگیرید. مشاوران آموزش خانه سرمایه تا کنون با بیش از هزاران نفر متقاضی آموزش بورس صحبت کرده اند و راهکارهای لازم برای شروع سرمایه گذاری موفق و به دور از شکست را برای علاقه مندان سرمایه گذاری در بورس توضیح داده اند.

شما هم می توانید در ساعات اداری با خانه سرمایه تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مشاوران آموزش خانه سرمایه بپرسید. اگر به هر دلیلی در ساعات غیر اداری هستید و مشاوران در مجموعه خانه سرمایه حضور ندارد با ارسال عبارت {مشاوره}‌ به ۵۰۰۰۱۰۰۰۹۰ مشاوران آموزش در ساعات اداری با شما تماس می گیرند و راهنمایی های کامل را به شما ارائه خواهند داد.

همین امروز اولین قدم اموزش بورس خود را بردارید.

آموزش بورس | روش های سرمایه گذاری در بازار بورس

گام نهایی ورود به بازار بورس چیست؟

در گام دوم شما باید وارد آموزش مباحث جدیدتر و کاربردی تر و خرید و فروش عملی در بازار بورس شوید و کلاس آموزشی بورس خود را انتخاب کنید. ویژگی های یک دوره آموزش بورس خوب در صفحه زیر است، بعد از شرکت در دوره های این صفحه توصیه می کنیم به گام دوم آموزش و آشنایی با دوره آموزشی بورس در تهران و شهرستان وارد شوید.

در نهایت راهکار جامع پیشنهادی خانه سرمایه دوره جامع نخبگان بورس است.

دوره جامع نخبگان بورس یک دوره ۰تا۱۰۰ جامع آموزش بورس برای تهرانی ها و شهرستانی های عزیز است. (این دوره تا کنون چندین بار برگزار شده است و دانشجویان این دوره جامع آموزش بورس موفق شده اند سود های بسیار خوبی از بازار بورس به دست آورند)

برای دیدن این سودها و آشنایی با دوره نخبگان بورس روی دکمه زیر کلیک کنید.

همینطور با ارسال عبارت {نخبگان}‌ به ۵۰۰۰۱۰۰۰۹۰ اطلاعات کامل این دوره توسط مشاوران اموزش بورس ما در اختیار شما قرار می گیرد.

Button


سوالات متداول در مورد سرمایه گذاری در بورس و اموزش بورس

اگر سوالی در مورد شروع سرمایه گذاری در بازار بورس دارید در همین صفحه در قسمت نظرات بپرسید تا پاسخ موضوع به شما دوست عزیز داده شود.
[ulp id=’KycigMcR6aoIJKCS’]

 

آذر ۷, ۱۳۹۴
آموزش بورس

آموزش بورس و روش های سرمایه گذاری در بازار بورس

آموزش بورس را شروع کنیم اگر شما در این صفحه قرار دارید احتمالا علاقه مند به شروع آموزش بورس خود شده اید، در این پست به تمام […]
اسفند ۲۰, ۱۳۹۷

برای سرمایه‌گذاری در بورس و خریدوفروش سهام باید به کجا مراجعه کنیم؟

نخستین گام برای سرمایه‌گذاری در بورس و خریدوفروش سهام سرمایه‌گذاری در بورس فقط مختص افراد ریسک‌پذیر و یا حرفه ای نیست و افراد ریسک گریز و […]
فروردین ۲۰, ۱۳۹۶

میخواهم در بورس سرمایه گذاری کنم اما نمی دانم چه کار باید بکنم؟!

شروع سرمایه گذاری در بازار بورس برای بسیاری از افرادی که در اطرافیاناشان فردی آشنا با بورس وجود ندارد سخت است زیرا اطلاعات لازم را در […]
اسفند ۲۶, ۱۳۹۷

درآمد ماهیانه از بورس چقدر است

درآمد ماهیانه از بورس تمامی افراد شاغل به شکلی درآمدزایی می‌کنند. برخی از آن‌ها روزمزد بوده و برخی با توجه به اینکه کسب‌وکار خود را دارند، […]
شهریور ۶, ۱۳۹۵

آیا بورس قمار است؟ حکم شرعی بورس چیست؟ (+ویدئو)

یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد در مورد بازار بورس دارند این است که آیا بورس قمار است؟ چه شما در بازار بورس فعالیت کنید […]
آبان ۲, ۱۳۹۵

سود و درآمد سرمایه گذاری در بورس چقدر است؟

سود و درآمد سرمایه گذاری در بورس هر فردی که به تازگی قصد ورود به بورس و سرمایه گذاری در آن را دارد به احتمال زیاد […]
مهر ۳۰, ۱۳۹۵

حداقل سرمایه گذاری در بورس چقدر است؟

حداقل سرمایه گذاری در بورس ما در خانه سرمایه تقریبا همه روزه با افرادی مواجه می شویم که وقتی متوجه می شوند حیطه فعالیت ما بورس است،اغلب […]
اسفند ۲۷, ۱۳۹۷

حداقل مبلغ خرید سهام در بورس

حداقل مبلغ خرید سهام در بورس چه میزان است همواره یکی از دغدغه‌های افراد در جامعه این است که چگونه می‌توان مالک یک شرکت شد که […]
مرداد ۲۴, ۱۳۹۵

سرمایه گذاری در بانک یا بورس،کدام بهتر است؟

در بسیاری از مواقع ما هنگامی که شغل و فعالیت خود را به دیگران معرفی می کنیم ، با افرادی مواجه می شویم که آشنایی زیادی با بازار […]