داستان نخبگان بورس

یکی از کلاس هایی که تدریس می کردم همیشه یک فرد مسن با کت شلوار بسیار اتو کشیده حضور داشت که در تمام دوره های ما شرکت می کرد و حتی تمام بسته های آموزشی خانه سرمایه را تهیه کرده بود و با مدرسین ما هم برای دوره های مختلف کلاس خصوصی گرفته بود. برایم خیلی جالب بود که چرا این فرد تا این حد در آموزش خود پول خرج می کند. بعد از یکی از کلاس ها از او دعوت کردم که به اتاقم بیاید و سوال کردم که چرا این کار را می کنید برایم اینگونه توضیح داد که: “قبل از شرکت در کلاس ها ۲۵۰ میلیون تومان وارد بازار بورس کردم و بعد از مدت ۲ ماه ۲۵۰ میلیون تومان که بخشی از آن پول دیگران بود، تبدیل به ۲۰۰ میلیون تومان شد. اما از زمانی که کلاس های مختلف آموزشی را شروع کرده ام روز به روز معاملاتم بهتر می شود و دارم با سود های حاصله زیان را جبران می کنم و فکر می کنم که هر ساعت آموزش برای من میلیون ها تومان ارزش دارد و در آخر دوست دارم تبدیل به نخبه ی سرمایه گذاری در بازار بورس شوم.”
اینجا بود که موضوع نخبه شدن در بورس ذهنم را مشغول کرد. همیشه آرزویم این بوده افراد فوق حرفه ای در بازار بورس داشته باشیم که علاوه بر سود کردن فراوان خودشان، به دیگران نیز سود برسانند. بعد از این موضوع تصمیم گرفتم دوره نخبگان بورس را با این هدف طراحی کنم.

فیلم معرفی دوره نخبگان بورس

مهمترین عامل موفقیت دانشجویان دوره نخبگان

از دید ما نخبه بورس کسی است که به علم های مختلف موفقیت در سرمایه گذاری در بورس (مثل تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی و روان شناسی) اشراف داشته باشد و حداقل در یکی از اینها تبدیل به متخصص با تجربه گردد. یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس باید بتواند به صورت مستمر و بدون استرس و تنش سرمایه خود را در بازار بورس رشد دهد. نخبگان بورس مثل هر سرمایه گذار دیگر هم سود می کنند و هم ضرر، ولی تعداد و درصد سود های آنها بسیار بیشتر از ضرر های آنهاست.
نخبگان بورس می توانند در بازار بورس و دیگر بازار های مشابه همچون آتی سکه و بازار های جهانی سرمایه گذاری موفقی داشته باشند به نحوی که بتوانند سود بسیار قابل توجهی در مدت مشخص به دست بیاورند. نخبگان بورس علاوه بر سرمایه گذاری موفق شخصی خودشان می توانند دیگران را نیز راهنمایی کنند، می توانند مشاور در شرکت های سرمایه گذاری کارگزاری و سایر نهاد های مالی باشند.

برای جواب این سوال باید گفت یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس و دیگر بازار های مالی مثل آتی سکه، دو ویژگی مهم و مشخص دارند اول اینکه علم سرمایه گذاری را آموخته اند و دوم اینکه تجربه آن را نیز کسب کرده اند. برای تبدیل شدن همین دو مورد کافیست. دوره نخبگان بورس به هر دو مورد بسیار توجه می شود، هم علم و هم تجربه، و برای این کار علاوه بر آموزش شما تمرین های معاملاتی فراوانی با استراتژی های آموزش داده شده خواهید داشت و نتیجه معاملات خود را در طی دوره در کنار اساتید به تجربه تبدیل می کنید.

 
دوره نخبگان بورس خانه سرمایه در مسیری شامل دوره های مختلف شما افراد مستعد تبدیل شدن به نخبگان سرمایه گذاری در بازار بورس را پرورش می دهد تا پس از پایان این مسیر تبدیل به یک نخبه واقعی سرمایه گذاری در بازار بورس شوید.
شاید بعد از سال ها فعالیت در بازار بورس و دیدن برندگان و بازندگان بورس می توانم بگویم برندگان بورس نخبگانی هستند که فقط ۲ چیز بهتر از دیگران دارند آن دو چیز یکی علم تحلیل است و دیگری تجربه در بازار بورس تجربه ای که شاید چند برابر علم تحلیل ارزشمند باشد اما بدون علم تحلیل تقریبا بی ارزش است و در اصل ارزشش را کنار علم تحلیل به دست می آورد. در دوره نخبگان خانه سرمایه هدف ما انتقال علم تحلیل و تجربه بازار در کنار هم به شرکت کنندگان دوره است.
در اصل یک نخبه بورس باید به علم تحلیل تکنیکال و بنیادی بازار بورس کاملا آشنا باشد و در یکی از این دو علم متخصص حرفه ای شود. در این دوره شما به خوبی هر دو دوره را در سطح عالی آموزش می بینید و در یکی از آنها به انتخاب و نوع توانایی هایتان متخصص می شوید. برخی در تحلیل تکنیکال استعداد بیشتری دارند و برخی در تحلیل فاندامنتال (بنیادی) اما قطعا دانستن هر دو در هر سطحی برای نخبگان الزامی است.

اطلاعات دوره جامع نخبگان

مهندس علی صابریان

بنیانگذار دوره

مولف کتاب ۱۰ شاه کلید بزرگان بورس انتشارات آراد کتاب
کارشناس بورس صدا و سیما در رادیو اقتصاد
کاندیدای کارشناسی ارشد MBA بازار سرمایه دانشگاه علوم اقتصادی تهران
مدیر عامل و موسس شرکت سرمایه گذاری نیک فرجام
مدرس بیش از ۷۰ دوره تحلیل تکنیکال کاربردی مقدماتی و پیشرفته
مدرس دوره تحلیل بازار های مالی پتروشیمی جم
مولف کتاب فکر برنده، فکر بازنده انتشارات چالش

www.alisaberian.ir

محمد یوسف امین داور

مدرس دوره

کارشناسی ارشد مدیریت MBA ؛ دانشگاه صنعتی شریف
مشاور شرکت مشاور سرمایه گذاری معیار
شرکت سرمایه گذاری نیرو، معاون امور سرمایه گذاری
شرکت مشاور سرمایه­ گذاری آوای آگاه، عضو هیات مدیره و مدیرعامل
کارگزاری بانک کارآفرین، مدیرعامل/ عضو هیات مدیره
صندوق سرمایه­ گذاری امین کارآفرین (سهام)، مدیریت سرمایه ­گذاری
صندوق سرمایه­ گذاری کارآفرین مدیریت سرمایه­ گذاری
بیمه پارسیان، مدیریت سرمایه­ گذاری
کارشناس بورس صدا و سیما جمهوری اسلامی

علی مرادی

مدرس دوره

مولف کتاب فکر برنده،فکر بازنده انتشارات چالش
کارشناسی ارشد مدیریت مالی
تحلیل گر بنیادی بازار سرمایه
مدرس چندین دوره تحلیل بنیادی
مقدماتی و پیشرفته خانه سرمایه
مدرس حرفه ای دوره کاربرد اکسل در بورس و سرمایه گذاری

پیمان باغچه سرا

مدرس دوره

مهندس صنایع
کارشناس ارشد مدیریت مالی
دارای گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه
مولف کتاب فکر برنده، فکر بازنده انتشارات چالش
نویسنده، محقق و مدرس مباحث مرتبط با بازار سرمایه
تحلیلگر بنیادی
مترجم کتاب هنر معامله گری

دوره خصوصی

من تهران نیستم چطور در کلاس شرکت کنم؟

اگر علاقه مند به آموزش دوره نخبگان بورس و مباحث آن به صورت غیرحضوری هستید و به هر دلیلی نمی توانید در این دوره به صورت حضوری شرکت نمایید. می توانید از دوره خصوصی نخبگان بورس که برای افراد خارج از تهران و افراد پر مشغله طراحی شده است استفاده نمایید. جهت درخواست پذیرش کلیک کنید.

دوره جامع نخبگان بورس خانه سرمایه(خصوصی) شامل آموزش صفرتا صد سرمایه گذاری موفق در بورس می باشد، ما در این دوره به شما کمک می کنیم با دانش خود و آموزش ســرمایه گذاری در بورس کسب ثروت کنید. در این دوره ۵ ماهه شما درکنار آموزش های تئـوری، سرمایه گذاری خود در بورس را شروع خواهید کرد. دوره ها به شکل کاملا کاربردی و عملی برگزار می گردد.

دوره خصوصی کاملا مطابق با دوره حضوری است و یک دوره آموزش ۰ تا ۱۰۰ آموزش بورس است . بسیار مناسب برای افرادی است که به دلیل مشغله یا راه دور امکان حضور در کلاس را ندارند

علاوه بر ۱۲۰ ساعت کلاس آنلاین، ۸۰ ساعت ویدیوی آموزشی دارن . پشتیبان در این دوره ۴ برابر با دانشجو در ارتباطه نسبت به دوره حضوری ماهی یکبار امکان جلسه خصوصی و حضوری رفع اشکال با استاد تکنیکال و بنیادی

برای پذیرش در دوره خصوصی نخبگان بورس کافیست عبارت “نخبگان” رابه ۵۰۰۰۱۰۰۰۹۰ پیامک کنید یا روی دکمه زیر کلیک کنید

رسانه نخبگان

پیشنهادات و انتقادات دانشجویان در دوره نخبگان

نظر شرکت کنندگان دوره نخبگان بورس

بعد از کلاس حضوری از شرکت کنندگان نظر سنجی در مورد کلاس صورت می گیرد. نظرات زیر نظر شرکت کنندگان در برخی از دوره های حضوری خانه سرمایه است.

رزرو و پیش پرداخت دوره بدون انتظار

فرم ثبت درخواست پذیرش و دریافت اطلاعات بیشتر دوره جامع نخبگان

اطلاعات شما نزد خانه سرمایه کاملا محفوظ است. کارشناسان آموزش اطلاعات دوره را در اختیار شما قرار می دهند.

مشاوره و پشتیبانی

۰۲۱-۹۱۰۰۷۵۹۰

سوالات متداول

به جای شرکت در دوره نخبگان بورس خانه سرمایه چه کار می توانید انجام دهید ؟

1-حالا که فعلا سود می کنیم! بعداٌ آموزش می بینیم

تفکر برخی ها: هر موقع احساس نیاز کردم در دوره شرکت می کنم فعلا که سود می کنم! پاسخ به این تفکر: باید به تصور بالا گفت فکر خوبیست فقط امیدواریم مثل برخی از مراجعین ما نشوید که روزهایی در بازار سود می کردند و وقتی بازار چهره منفی خودش را نشان داد و به شدت میلیون ها تومان وارد ضرر شدند تازه به فکر نجات و آموزش خود افتاده اند. البته آنهایی که به فکر آموزش می افتند جز بهترین گروه ها هستند خیلی ها بعد از ضرر هنوز در توهم این هستند که نه کار ما درست بود است بازار بورس ایران به درد نمی خورد! و فلانی مقصر است و فلانی گفت بخر و …. پس جز افرادی باشید که در زمان مناسب فکری اساسی برای آموزش خود می کنند.

۲-اصلا آموزش بورس نبینیم!

ای بابا بورس ایران! فکر می کنید بازار بورس انقدر ها هم نیاز به آموزش ندارد؛ بورس ایران است برای موفقیت باید را نت اطلاعاتی داشته باشیم و حرف هایی منفی از این دست … اما پاسخ اینکه: با این حرف ها مخالفیم چون به چشم خود می بینیم افراد همیشه موفق در بازار بورس نه رانت دارند و نه خبرهای زیر زمینی! چیزی که دارند فقط و فقط علم و تجربه است. البته خیلی ها هیچ وقت نمی خواهند این را قبول کنند. اصراری نیست بگذارید به حال خودشان باشند قرار نیست همه در بازار بورس موفق باشند! شما خودتان را جدا کنید و تفکر خواستن توانستن است را داشته باشید.

۳-فقط کتاب بخوانیم!

این هم گزینه خوبی است اما کتاب بخوانید و چند سال سعی کنید آموخته های کتاب ها را تمرین کنید و تجربه کنید چون هیچ کتابی مثل اساتید با تجربه در کلاس؛ به شما تجربه را انتقال نمی دهند استفاده از کتاب قطعا نیاز دارد چند ماه و شاید سالی از عمر خود را نیز بگذارید تا تجربیات لازم به شما منتقل شود. می دانید در بازار بورس اول تجربه و بعد علم اهمیت دارد و هر دو مکمل هم هستند. همچنین یادتان نرود هر کسب تجربه در بازار بورس می توان میلیون ها تومان هزینه و ضرر در بر داشته باشد چیزی که اساتید حتما داده اند و به این مرحله رسیده اند و حالا بسیار ساده در کلاس در اختیار دیگران قرار می دهند. اگر نمی خواهیم این زمان را که ارزشمند ترین دارایی یک فرد است از دست بدهید می توانید از تجربه اساتید استفاده کنید و سریعتر تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس شوید.

۴-در دروه های دیگر آموزشی شرکت می کنیم

بله این هم یک گزینه است. حتما راهنمایی زیر را برای انتخاب دوره آموزشی مناسب مطالعه کنید با اساتیدی که تجربه چند ساله بازار بورس را دارند چه تکنیکال و چه بنیادی کلاس بروید؛ اما یادتان باشد مدرس خوب بازار بورس، بسیار کم داریم زیرا بسیاری از افراد به ظاهر مدرس صرفا برای کسب درآمد وارد این حوزه شده اند و علاقه و تجربه کافی را ندارند. همیشه به دنبال مدرس هایی باشید که از روی علاقه و اوقات فراقت خود را به تدریس اختصاص می دهند چیزی که ما به شدت روی ان در دوره نخبگان حساس هستیم تا از افرادی دعوت کنیم که نه برای نیاز مادی بلکه علاقه خود حاضر شوند ساعاتی را کنار دیگران به آموزش بپردازند. از به ظاهر مدرسین بازاری دوری کنید ولی اگر مدرسی پیدا کردید که ویژگی بالا را داشت و شرایط مساعت تری نسبت به دوره نخبگان بورس خانه سرمایه به شما پیشنهاد داد حتما شرکت نمایید. در ضمن فایل صوتی مهندس صابریان با نام بهترین معلم بورس شما کیست برای شرکت کنندگان دوره رایگان صوتی موفقیت در بازار بورس در جلسه اول ارسال می شود حتما از اینجا دانلود نمایید و گوش دهید.