چگونه با سرمایه کم در بورس فعالیت کنیم ؟ ( فایل صوتی)

با سرمایه کم هم می توان در بورس فعالیت کرد

بورس فقط برای سرمایه های زیاد نیست ، بورس به چیز های دیگری نیاز دارد و به جز سرمایه گذاری مستقیم درآن می توان به شیوه های دیگری در آن فعالیت کرد .بسیاری از دانشجویان و کسانی که جوانند علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار بورس هستند اما چون سرمایه آنچنانی برای فعالیت در بازار بورس ندارند هیچ وقت وارد آن نمی شوند و به خود اجازه نمی دهند حتی در مورد آن آموزش ببینند. در این فایل صوتی در مورد فعالیت در بازار بورس به عنوان یک شغل با سرمایه کم با شما صحبت می کنم. و توضیح می دهم چه شغل هایی در بازار بورس هست که می توانید روی آنها کار کنید چگونه بدون هیچ سرمایه ای برای یک فرد یا یک شرکت میلیون ها تومان ارزشمند باشید و حاضر باشند برای تخصص شما به شما میلیون ها تومان پرداخت کنند . در مورد بازار بورس و فرصت های فعالیت در آن بسیار می توانستیم صحبت کنیم اما من سعی کردم آنچه  برای شروع لازم است را بدانید و سپس به مرور زمان شما خودتان جزئیات بیشتری از این بازار را کشف خواهید کرد . توصیه می کنم همین الان ۱۴ دقیقه زمان بگذارید و به این فایل صوتی را گوش دهید .

دوستدار شما علی صابریان

 

 

 

AtlasNegar/uploads/2017/11/buffet-4-5.jpg
یک مطالب جالب دیگر...! بخوانید »  پانزده ویژگی سهام رشدی از نگاه فیشر(بخش اول)

امتیاز شما به این مقاله چند است؟
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (183 رای, میانگین: 3٫96 از 5)
Loading...

[/vc_row]

دوره نخبگان بورس چیست ؟

نخبگان بورس یک دوره جامع حضوری و غیر حضوری است که از همه جای ایران می توانید در آن شرکت کنید و در این دوره از صفر و بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای می آموزید چطور در بورس با خرید و فروش سهام سود کسب کنید.اگر شما هم میخواهید به جمع شرکت کنندگان دوره نخبگان بورس بپیوندید و در بورس کسب ثروت کنید روی دکمه زیر کلیک کنید، کارشناسان آموزش به صورت تلفنی شما را در مسیر آموزش درست بورس راهنمایی می کنند و دوره مناسب شما را پیشنهاد می دهند، برای دریافت مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

چطور اطلاعات دوره را داشته باشم؟

دوره جدید نخبگان بورس با ظرفیت محدود به صورت حضوری و خصوصی در حال پذیرش است، کارشناسان با شما تماس می گیرند و اطلاعات دوره را به شما می گویند، فرم زیر را پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌های این نوشته

  1. با سلام — دبیر بازنشسته هستم برای اولین بارمیخواهم فعالیت اقتصادی داشته باشم لذا نیازمند راهنماییهای ومساعدتهای فکری وتخصصی شما هستم بنابراین تمنادارم درصورت امکان اجازه فرمایید دراین امرمهم وارد شوم تا منشا خیری باشم برای دیگران . نهایتا عرض می نمایم که به صداقت شما ایمان دارم . سپاسگزارم .