قانون ۶-۱۰۰ برای موفقیت در بازار بورس

38,503 بازدید
موفقیت در بورس

چه کسانی در بورس موفق می شوند و چه کسانی نه؟

داستان ازاینجا شروع شد که بخشی از زندگی من را سرمایه‌گذاری در بازار بورس گرفت بخشی که انقدر برایم جذاب بود که عاشق خودش و تدریسش شدم، اما واقعاً موضوعی ناراحتم می‌کرد اینکه می‌بینم افراد زیادی می‌خواهند در بازار بهابازار موفق شوند ولی نمی‌توانند و یا راهش را نمی‌دانند، خیلی فکر کردم تا ببینم چطور ویژگی افراد موفق در بازار بورس را برای شما بگویم افراد موفقی که خیلی آرام و بی‌سروصدا در حال سرمایه‌گذاری و موفقیت در بورس هستند و به ریش بازندگان بورس می‌خندند، فکر می‌کنید این بازندگان چه کسانی هستند، زیاد از انحا گفته‌ایم و نوشته‌ایم مثل افرادی که دم از نشدن و بورس ما و مملکت ما به درد نمی‌خورد و … می‌زنند. بله به ریش این افراد می‌خندند چون حرف‌های احمقانه انحا زندگی‌شان را هم به طرز احمقانه‌ای تحت تأثیر گذاشته، هیچ‌وقت سرمایه‌گذار موفقی نبوده‌اند و نخواهند شد در کنار این داستان افراد موفقی که تلاش بی‌نتیجه این دست بازندگان سرمایه‌گذاری را نمی‌کنند و می‌توانند موفق باشند، سود کنند وزندگی شیرینی برای خودشان و خانواده‌شان رقم بزنند فرق این دودسته آدم در چیست دسته برنده‌ها و بازنده‌ها؟

واقعا این افراد تفاوت‌های زیادی دارند اگر بخواهم برای شما بنویسم‌ البته در کتاب ۱۰ شاه‌کلید بزرگان بورس در فصل‌هایی به این موضوع اشاره می‌کنم ولی اگر بخواهم کامل بگویم ساعت‌ها و‌ روزها باید گفت. به این فکر کردم این‌همه تفاوت از چه سرچشمه می‌گیرد و از کجاست.

شما فکر می‌کنید از کجاست؟

خیلی ساده به جواب رسیدم ازآنچه در فکرشان است، باز سؤال اینجاست چه چیزی در فکر این افراد است و چرا با بقیه فرق ‌دارند.

جواب یک کلمه مهم است « آموختن» بله آموختن‌ چیزی که برندگان زندگی و‌سرمایه گذاری انجام می دهند و بازندگان آن نه!

اگر یک رابطه مستقیم و واضح در جهان وجود داشته باشد رابطه آموختن است با زندگی‌ بهتر است. آموختن از کتاب، کلاس، تجربه و آدم‌ها … کاری که بازندگان نمی‌کنند. می‌خواهم زیاد حرف نزنم و مقاله را طولانی نکنم برای همین مستقیم برویم سر عدد و رقم‌های ملموس و قانون ۶-۱۰۰

قبل از آن از شما می‌خواهم‌عدد رقم‌ بگویید برای اینکه فردی در بازار بورس موفق باشد چقدر باید بیاموزد؟ و اینکه شما چقدر آموخته‌اید؟

این زمان را از ساعات و هزینه‌هایی که برای آموزش خودتان می‌کند به‌راحتی متوجه می‌شوید. به این فکر کنید چقدر مستقیم درباره سرمایه گذاری موفق در بورس و تحلیل و هر موضوع کاملا مرتبطی کلاس رفته‌اید دوره گذرانده‌اید و یا چند ساعت مطالعه و تمرین خالص داشته‌اید؟

افراد موفق آموزش را سرمایه گذاری بسیار پر بازده روی خودشان می دانند و افراد نا موفق آموزش را هزینه می بینند.

افراد نا موفق معمولا پولشان را فقط گوشی و ال سی دی های بزرگتر و از این دست چیز های می خرند و حاضرند میلیون ها تومان سیستم صوتی و تصویری خانه بخرند که ذره ای به درک و عقل انهااضافه نمی کند ولی حاضر نیستند همان مبلغ را روی آموزش خودشان سرمایه گذاری کنند، حاضرند ساعت ها شبکه های اجتماعی خود را ببینند و روزانه ساعت ها فیلم ها و سریال های بیهوده ببینند ولی مبادا زمانی برای آموزش دیدن، کلاس رفتن و‌یا کتاب خواندن بگذارند.

بله این شخصیت افراد نا موفق بازار بورس ماست!

موفقیت در بورس

افرادی که آموزش ندیده مدعی هم‌ هستند که در بازار بورس ما نمی توان سود کرد و واقعا به ریش این افراد باید خندید و گفت “بله شما تلویزیون را روشن کن تا از این قسمت سریال جا نمانی!!!”

چند وقت پیش در اینستاگرام خانه سرمایه عکسی گذاشتیم که شرح حال بازندگان بورس بود.

موفقیت در بورس

شمار این دست افراد از دستم خارج شده افرادی که ضرر هایی نجومی در بازار داده اند آن هم واقعا ساده و احمقانه! ببخشید اینطور صحبت می کنم ولی واقعا این افراد هم به خودشان ظلم می کنند و هم به جامعه و دیگران، دلیلش هم این است که علاوه بر اینکه خودشان ضرر می کنند بعد هم به دیگران می گویند نه بورس ایران جای سرمایه گذاری نیست و از این دست حرف ها…! و چند نفر را هم از سرمایه گذاری در بازار بورس ناامید می کنند

یک مطالب جالب دیگر...! بخوانید »  آموزش اندیکاتور Parabolic SAR

موفقیت در بورس

قرار بود برویم‌سراغ عدد و رقم و با قانون ۶-۱۰۰ آشنا شویم

کسب سود و موفقیت در ان کار بسیار بزرگی است زیرا زندگی مالیتان را دگرگون می کند و همانقدر که موفقیت بزرگی است دست یافتن به آن نیاز به آموختن‌ و سرمایه گذاری روی خودتان دارد.

من فکر می کنم که یک علاقه مند تا زمانی که بیش از ۱۰۰ ساعت آموزش ندیده و حداقل ۶ ماه در بازار تجربه کسب نکرده نمی تواند در بازار بورس موفق باشد
۱۰۰ ساعت آموزش با کیفیت و تجربه ۶ ماه فعالیت در بازار بورس مرز بین کسانی است که موفق می شوند و زندگیشان به واسطه آموزش سهل تر و شیرین تر شده و درآمد شان از سرمایه گذاری به مراتب بیشتر از شغلشان است.

توصیه می کنم به خودتان بها دهید و از همین امروز به فکر آموزش خود در بازار بورس باشید و هر جایی که فکر می کنید صلاحیت آموزش به شما را دارد آموزش ببینید (البته توصیه می کنم فایل صوتی بهترین معلم بورس را هم قبل از ان گوش دهید)

عدد ۱۰۰ و ۶ ماه تجربه را فراموش نکنید مطمئنم که اگر واقعا کسی این مقدار روی آموزش خود سرمایه گذاری کند امکان ندارد در سرمایه گذاری در بازار بورس موفق نشود.

نویسنده:

علی صابریان بنیانگذار خانه سرمایه

alisaberian7

AtlasNegar/uploads/2017/11/buffet-4-5.jpg
Screen Shot 2019-08-19 at 5.04.47 PM
درخواست مشاوره پذیرش

درخواست مشاوره ثبت نام

جهت مشاوره ثبت نام در دوره جامع نخبگان اطلاعات خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

نظر شما در رابطه با این مطلب ...

یک دیدگاه

 1. حسین مسلمی نائینی

  با سلام و خسته نباشید به دست اندر کاران خوب سایت . یک نکته را موکد می گویم که هر کسی با یک استعداد ویژه ای و با درجه ی مختلف بدنیا می اید ؛ تجارت در بورس هم از این نکته مبرا نیست . پس بهتر است قبل از هر کاری استعداد خودمان را کشف کنیم . کشف استعداد یعنی بهترین سرمایه . با تشکر .

  پاسخ
 2. محمد

  با سلام خدمت تمام عزیزان عرض کنم که من خودم به شخصه با آموزشهای که دیدم تمام الگوها که توی تکنیکال گفته شده توی بازار به چشم دیدم وبرام اتفاق افتاده
  البته برای کسب سود چندتا چیز باید رعایت بشه تا به سود برسی
  1-در زمان درست وارد معامله
  2-الگوها درست تشخیص بدی
  3-دقیقا حد سودی که مشخص کردی در اونجا خارج بشی نه طمع بکنی وسود از دست بدی
  4-به حد ضرر رسید بدون فکری باید خارج بشی
  هرچه اطلاعات بیشتر=درجه موفقیت بالاتر
  ودر آخر همه اینهافقط با کسب تجربه در بازار بدست میآید(نکته مهمش اینه که هیچ وقت توی صف خرید وصف فروش قرار نگیری) با تشکر از همه عزیزان زحمت کش

  پاسخ
 3. حمیده درستی

  سلام دوستان واقعا مطالب جالب بود من تازه وارد این بازار می خوام بشم در حال مطالعه هستم فعلا هیچ اقدام خاصی نکردم و فکر می کنم باید فقط مطالعه کنم بعد تصمیم بگیرم که کد معاملاتی بگیرم از یه کارگذاری یا نه دوستان به نظر شما مهم از کدوم کارگذاری کد بگیرم و مشاوره بگیرم اگه موفق شدید من هم راهنمایی بفرمایید متشکر فراوان

  پاسخ
 4. عباس هاشمی

  ایول دم همگی گرم،واقعا خسته نباشید.

  پاسخ
 5. آرش

  سلام
  دوستان تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را هم که یاد داشته باشید یک قسمت مهم دیگه هم باید یاد بگیرید اون هم
  هنر معامله گری است.

  خیلی وقتها تحلیل هایم درست هستند اما اشتباهات من زمانی رخ میدهد که
  1- استراتژی در معاملات ندارم یا به استراتژی خود عمل نمیکنم
  2- قوانین ندارم که رعایت کنم یا موقع معامله هیچ کدام را رعایت نمیکنم.
  3- احساساتی میشوم و احساسات خود را کنترل نمیکنم ( ترس و حرص ) و یا نمیدانم چگونه باید کنترل کنم
  و در آخر تجربه مهمی را میخواهم بگویم که اگر آن راکامل درک کنید و رعایت کنید قطعا تغییر مهمی در کنترل احساسات و معاملات شما میکند.

  هرگز هرگزهرگز
  برای اینکه x درصد سود کنید وارد هیچ معامله ای نشویدچون بلافاصله حرص و ترس سراغتان میاد
  براین معامله کنید که (( فقط ))
  یک معامله درست انجام دهید
  آنچه باعث زیان ما میشود
  تسلط نداشتن به هنر معامله گری است

  پاسخ
  1. مهدی امیدی

   سلام
   بسیار بسیار عالی
   “” هرگز هرگزهرگز
   برای اینکه x درصد سود کنید وارد هیچ معامله ای نشویدچون بلافاصله حرص و ترس سراغتان میاد
   براین معامله کنید که (( فقط ))
   یک معامله درست انجام دهید””

   پاسخ
  2. مهدی امیدی

   سلام
   بسیار بسیار عالی
   “” براین معامله کنید که (( فقط ))
   یک معامله درست انجام دهید””

   پاسخ
 6. محمد

  با سلام خدمت همه عزیزانی که نظرات خوب یا بد رو میدند
  اگه دقت کنید کسی که فعالیت زیادی در یک رشته داشته باشه به حق می توان گفت دارای تجربه زیاد تری نسبت به دیگران هست
  حالا اگه یه نفر بیاد چیزی برای یاد دادن به بقیه نشون بده چه پولی چه غیر پولی باید ازاون فرد تشکرکرد(جنبه حمایت ندارم)
  من خودم توی رشته ای که کار میکنم از 14سال پیش تا الان تجربه خیلی زیادی کسب کردم پس موفقیت هر شخص اول به انگیزه درونی خودش بستگی داره تابتونه 10درصد یا100درصدسود بکنه
  هوا وقتی بارونی میشه ممکن رعدوبرق بزنه یا نزنه طوفانی بشه یا نشه پس باید تجربه هامونو بیشتر کنیم
  باتشکر از همه شخصیتهای که تجربیاتشون در اختیار بیقه میزارن تابیقیه یه قدم زودتر به موفقیت برسن

  پاسخ
  1. پشتیبان

   سلام و تشکر محمد عزیز

   پاسخ
 7. سعید

  با سلام به همه عزیزانی که این مطلب را می خوانند.
  عزیزان آموزش ابزاری است برای بدست آوردن سرمایه اگر سرمایه را سیب در نظربگیریم آموزش می تواند نقش سبد حمع آوری را ایفا کند اما از همه مهمتر آن چثه ای است که می خواهد سبد را بردارد که به آن جثه شخصیت هم می گویند.به نظر حقیر این شخصیت ماست که بیشترین نقش را در تصمیم گیری ها دارد. پس تنها آموزش تخصصی سرمایه کافی نیست لازم است در کنار آن آموزش های توسعه انسانی هم دیده شود.در مقاله بالا بنده یک حس دلسوزی دیدم. چون انسانهای بزرگ اندیش زمانی به دستاوردی می رسند دوست دارند انرا با دیگران تقسیم کنند و البته زمانی که شادی یا ثروت را تقسیم می کنی جهان سهم بیشتری را به تو ارزانی می دارد. شادوسلامت باشید.

  پاسخ
  1. پشتیبان

   سلام سعید عزیز
   ممنون از نظر بسیار خوبی که قرار دادی
   “آموزش می تواند نقش سبد حمع آوری را ایفا کند”
   آفرین

   پاسخ
 8. ارشیا

  با سلام و خسته نباشید به شما
  آموزش لارمه و تجربه هم لازمه ولی کافی نیستند. شخص معامله گر باید درک مناسبی از بازار در شرایط مختلف داشته باشه و هنر این کار را داشته باشد وگرنه اگر بخواد بطور مستقیم از قوانین و قواعد فراگرفته در کلاس پیروی کند به خاک سیاه خواهد نشست.
  6 ماه معامله در بازار به هیچ وجه و به هیچ وجه کافی نیست. کم کمش نیاز به 2 سال تجربه با مبالغ کم در حد تمرین است تا یواش یواش بطور جدی وارد بازار شود.
  موفق باشید.

  پاسخ
 9. shen

  وبسایت خوبی دارین عالیه.
  نظرم رو با یک مثال بگم بهتره. یک نوجوان که برای ورود به دانشگاه در حال تلاش هست رو در نظر بگیرین. کلاس های کنکور میره و مشاوره هم میره. مشاور روشی برای خواندن مطالب به فرد میگه و اون فرد هم با خوشحالی از روشی ک یاد گرفته شروع ب اجرای روش میکنه. ولی بعد از مدتی میبینه ک این روش اصلا جواب نمیده. (اگر جواب میداد همه رتبه ی تک رقمی میاوردن) ولی چرا جواب نمیده ؟ این نکته ی مشترک سایت شما با این مثاله.

  پاسخ
 10. رضا محمدی

  با سلام
  دوستان شکی نیست اطلاعاتی که عزیزان در سایت خانه سرمایه میدهند ارزشمند است و همین طور از جناب آقای مهندس صابریان باید تشکر کرد. باید بگویم تحلیل های بنیادی و تکنیکال که آموزش داده می شود به درد پیش بینی آینده نمی خورد بلکه فقط به ما کمک می کند آینده یک سهم یا کالا را حدس بزنیم فقط حدس نه چیز بیشتر حالا ممکن است این حدس درست از آب در بیاید یانه و اصطلاحا fail شود و هر چقدر ما بیشتر آموزش ببینیم و تجربه از رفتار قیمت و بورس داشته باشیم از اشتباهاتمان کم می شود
  و نکته دوم تعجب می کنم وقتی این همه از وخامت وضعیت اقتصادی در روزنامه ها و در بطن جامعه مشاهده می کنید چطور توقع سودآوری از بورس را دارید؟ در یک فیلم تبلیغاتی آقای صابریان یکبار حرف قشنگی زد که وقتی شاخص کل در حال افت باشد نباید وارد ترید شد یا در آن ماند من می گویم وقتی کل مملکت در بحران است شاخص حتما افت خواهد کرد
  نتیجه باید منتظر بمانیم و چشممان به چارت باشد که این جسد نمیه جان کی سر پا می ایستد آن موقع وارد خرید شد و سود خوبی کرد.

  پاسخ
  1. پشتیبان

   ممنون جناب محمدب عزیز از نظر بسیار خوبی که گذاشتید

   پاسخ
 11. خسروشاهیان

  با درود فراوان خدمت تمامی دوستان

  من چندین سال است که در بازارهای مالی (ارز) فعال هستم . بازار های مالی در حال تولید نیستند که به همه سرمایه گذارانشان سود دهند واقعا چیزی تولید نمیشود , سود ما حاصل از افزایش قیمت است نه تولید پس باید کسی از ما به قیمتی بالاتر خرید کند که ما سودی را کسب کنیم حالا خدا داند که او سود خواهد کرد و یا ضرر .

  دوستان بزرگان بازارهای مالی سود حتمی را به هیچ عنوان تضمین نمکنند حتی باهوش ترین تریدرهای جهان که برای نهادهای مالی با سرمایه های میلیاردی ترید میکنند سود سالانه ای حدود 10 % را در عملکردشان نشان میدهند .

  در این کار افزایش معلومات و تمرین و مهمترین مطلب پشتکار میتواند کمکتان کند ولی به هیچ عنوان تضمینی وجود ندارد من تعجب میکنم چطور با سپری کردن چند دوره انتظار دارید که موفق باشید آن هم در بورس داخلی که واقعا کار سختی است .

  من خودم از خانه و سرمایه چندین بسته آموزشی را خریداری کرده ام خدا شاهد است نه برای اینکه در تبلیغات خانه و سرمایه کلماتی گفته میشود که برای شنونده هیجان آور است تنها دلیلم این بود که شاید مطلبی باشد که بتواند بیشتر کمکم کند و چندین نکته هم یاد گرفتم .

  اما اصلا کار بورس و ترید کردن در هر بازاری به سادگی امکان پذیر نیست . هر کاری نیازمند تمرین فراوان است . همه ما تا دانشگاه 12 سال تحصیل کردیم 12 سال . ولی خیلی از ما یادمان میرود که آن 12 سال زحمت نتوانسته کمکی به ما بکند حتی هستند دوستانی که با مدرک فوق لیسانس برای ادامه تحصیل به خارج میروند ولی مجبور میشوند باز دوره هایی را سپری کنند چون زیرساخت لازم را ندارند .

  چندین سال پیش حتی یک مقاله مفید یا کتاب سودمندی داخل کشور نبود پس سعی کنیم از فرصتها استفاده کنیم و بورس را رانندگی و امثال آن نپنداریم . شما را و هر کسی را که میخواهد وارد این کار شود به مطالعه و تمرین مستمر و بی وقفه دعوت میکنم نه یک ماه بلکه سالها تمرین کنید و با چشم بینا وارد کار شوید با چند دوره و چند کتاب خواندن کسی تریدر نمیشود مطمئن باشید اگر دنبال پول فراوان در اندک زمان میگردید در بورس همچین حرفی فقط برای 5% وجود دارید اگر فکر میکنید جزو آن 5 % هستید بسمه ا…

  از اینکه حرفهایم طولانی شد پوزش میخواهم

  با سپاس فراوان

  پاسخ
  1. پشتیبان

   بسیار ممنون جناب خسروشاهیان از پاسخی که دادید توضیح شما خودش مطلب آموزشی مفیدی هست.

   پاسخ
 12. مسعود

  در بازار بورس ایران خیلی مسائل دخیل هستند از سفته بازی گرفته تا اطلاعات نادرست شرکت ها تا وجود رانت های اطلاعاتی و مسائل سیاست داخلی و خارجی
  من حداقل پنج مورد از مشکلات سرمایه گذاری در بورس ایران را لیست کردم حالا شما فکر میکنید چند درصد ممکن است یکی از این موارد سد راه شما در رسیدن به موفقیت نگیرد
  از نظر منطقی در همچین بازاری آیا سرمایه گذاری کاری عاقلانه است؟
  من شخصا معتقدم مردم بایستی در بورس سرمایه گذاری کنند تا کشور از رشد اقتصادی برخوردار شود
  اما بایستی حداقل پنج مورد بالا به دقت مورد نظر دست اندر کاران باشد و از تصمیمات عجولانه و غیر کارشناسی سیاست داخلی و خارجی اجتناب شود
  به عنوان مثال آیا در دوران رکود بورس آیا کار درستی است که عرضه اولیه داشته باشیم
  عرضه اولیه بایستی در زمانی انجام شود که بورس در حالت خیز برداشتن برای تشکیل حباب است نه در اوج رکود
  مسائل زیاد است اما برای نمونه در بعضی از شرکت ها که پی به ای منفی دارند رشد قیمت سهام میبینید مثل خاذین در سال ۹۲ یا شکربن و غیره
  چگونه است که کسانی از قبل خبر دارند که بایستی سهام این شرکت ها را جمع کنند و به سود ۱۰۰۰ درصدی دست یابند
  در حال حاضر سهام بعضی شرکت های قندی از همین قاعده پیروی میکنند
  این اطلاعات از کجا به دست بعضی میرسد و به دست بعضی نمیرسد

  پاسخ
 13. مهدی

  همه حرفای شما قبول اما من یه پیشنهادی دارم زحمت بکشید یه پایگاهی درست کنید و آقای مهندس صابریان زحمت بکشند حدود دوماه اونجا سهام تحلیل کنند و سیگنال خرید و فروش بدهند. یعنی به ما نشون بدهند که ما در اشتباه هستیم و نیاز به آموزش داریم و من قول می دهم غیر از خودم چند نفر دیگر هم برای ثبت نام کلاستون بیارم و برای موسسه شما تبلیغ کنم. و خواهشا نفرمایید که این کار قابل انجام نیست چون در حال حاضر تعداد زیادی از تحلیلگرهای با سابقه بورس در حال انجام این کار در بصورت رایگان و یا در عوض دریافت پول انجام میدهند. در ضمن بنده چند سالی هست با بورس درگیر هستم، آموزش هم دیده ام و مطالعه هم میکنم شاید ضرر بزرگی نکرده ام ولی سودی هم نصیبم نشده است. منتظر جواب شما هستم.

  پاسخ
  1. پشتیبان

   سلام مهدی دوست عزیز
   در این مقاله اصلا قصدی بر تبلیغ خانه سرمایه نداریم و فقط گفته شده باید آموزش ببینید حالا هر جایی که می خواهید چه خانه سرمایه و چه هر آموزشگاه دیگر کتاب دیگر و اساتید دیگری که مناسب هستند.
   در ضمن آنقدر برای کلاس ها و دوره های ایشان تقاضا هست و خود ایشان آنقدر مشغله های مختلف سبد گردانی و آموزش دارند که زمانی برای اینکه بخواهند در یک جا سیگنال دهند و به شما اثبات کنند که ایشان خوب هستند ندارند ، رزومه کاری ایشان کتاب ایشان و دوره های پیاپی ایشان خود نشان از تایید دیگران بر ایشان را دارد. هر چند در همایش های سالانه گاها عملکرد های گذشته و شیوه معامله خود را توضیح می دهند مثلا در بسته آموزشی موفقیت به سبک بزرگان بازار بورس و در DVD همایش موفقیت در بازار بورس می توانید عملکرد و نحوه معاملات ایشان تا حدودی آشنا شوید

   پاسخ
  2. حسین مسلمی نائینی

   با سلام . حرفهای آقای مهدی نه از نقطه نظر رد یا تائید ؛ بلکه ا زنقطه نظر اینکه اساتید بورس حرفهای ایشان را به عنوان یک منبع آموزشی خوب مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند ؛ بسیار عالی خواهد بود . با تشکر .

   پاسخ
 14. هیوا کیان

  مثلا میخاید چی بگید امواج الیوت یا شمع ژاپنی ؟میگه این شمع نزولیه خب خاله من هم میدونه این شمع نزولیه ولی موضوع اینه که اون الگوهائی که میگن هیچ کدم تکرار نمیشه و عکسش اتفاق میفته میگه این مثلثه خب که چی دست وردارید بابا دست وردارین پول شده خداتون

  پاسخ
  1. پشتیبان

   دوست عزیز این موضوعی که شما مطرح می کنید سطحی ترین آموزش ممکن هست خوب اگر قرار بود شما با این اطلاعات سطحی در بازار موفق باشید همه باید موفق بودند کل این مقاله اینو میگه که شما باید عمق مطالعه و آموزش بالا ببرید قطعا شما با این سطح آموزش تا حالا بیشتر از 20 ساعت روی آموزش خودتون کار نکردید !
   در ضمن این مقاله خطاب به شماست که آموزش قبول ندارید و فکر می کنید فایده ای ندارد.
   متاسفیم برای شما ، و ببخشید که آموزش می دهیم زمان می گذاریم ،محتوا آماده می کنیم و بابت برخی از اونها حق الرحمه دریافت می کنیم !!!

   پاسخ
  2. حسین مسلمی نائینی

   با سلام با نوع تفکر این دوست عزیز ؛ امیدوارم روزی ؛ روزگاری موفقیت خودشان در در هر زمینه ای در همین سایت ؛ درج کنند . آیا با این اطلاعات گسترده آموزشی بورس ؛ می توان منکر آن شد و به درجه ای از بد بینی رسید که خاله من هم این را می دونه ؟

   پاسخ
 15. کریم حمیدی نژاد

  دوستان اموزش بخشی از کار است ایا تا به حال دیدهاید که کسی با اموزش دیدن رانندگی بتواند خوب براند نخیر تمرین وتمرین تا جایی که در هر لحظه خطر بدون نگاه کردن به پدال ترمز سریع ترمز می گیرید باید انقدر تمرین کرد تا در لحظه وزمان مناسب تصمیم گرفت این تمرین انقدر مفید است که باید بخش از وجود تو شود در ان صورت است که برنده خواهی شد

  پاسخ
  1. مسعود

   من خودم بدون آموزش رانندگی یکی از بهترین راننده های ایران هستم فقط برای اشاره بگویم در عرض سی سال رانندگی تا به الان حتی یک تصادف هم نداشته ام در کل زندگی رانندگی هم یک مورد جریمه شدم که اونم بخاطر همراه نداشتن مدارک معاینه فنی خودرو بوده است

   پاسخ
   1. آرتا مکبری

    پس حتما خلایی هست که زحمت دادید به خودتون و ایجا کامنت گذاشتید! در غیر اینصورت نیازی نباید میدیدید اینجا سر بزنید…

    پاسخ
 16. کواکب حیدری

  بس کنید دیگه اگه بااموزش هرکسی سود میبره که منتاالان برده بودم من به جای 100ساعت 200ساعت اموزش دیدم من اموزشای خانه سرمایه ی شماراهم سپری کردم اصل اموزشاتون اینجوریه استاد میگه اینو که میبینید یه گربه است واینم که میبینید زنگوله است خوب حالا شماباید بتونید زنگوله را به گردن گربه بندازیدفقط بلدید پول بگیرید

  پاسخ
  1. حسین مسلمی نائینی

   سلام دوست عزیز ؛ البته ببخشید ؛ وقتی به هوای پول صرف تاکید دارم صرف بدون هیچ تحقیقی می روید صد یا دویست ساعت آموزش می بینید ؛ نتیجه ای بهتر از این نصیب شما نخواهد شد عزیز .

   پاسخ
 17. عبداله اسلامی

  باسلام دوست من فکر کنم شما دلت به حال خودت سوخته است البته خوب است که ادم دلش بحال خودش بسوزد چون ای روزگا همین است ادم باید کلیم خودش را از آب بکش اصلا اگر بتواند مثل شما اینجور پر آب و تاب یک عده آدم ساده را بکشاند کلاس و مبلغ هنگفتی از اون بگیرد و بعدا چند نفر ا بیاره پشت دوربین و بگویند ما موفق بوده ایم من ازهرکس می پرسم میگن وضع خراب است

  پاسخ
  1. سید داود

   درست است که وضع خراب به نظرمیرسد اما چرابه خاطراینکه کسانی که هم آموزش دیده اند وهم دارای حمایتهای نهادی وسازمانی هستند زودتر توانسته اند جاهای خالی راپرکنند وباددیگر بازیگران بازی کنندوظرفیت محدود سازمانهای بورسی راپرکنند حالاشما تازه وارد باید صبرکنید ببینید تصمیمسازان چقر چگونه به شمافرصت میدهند.استاد محترم لطفا دراین موارد توضیح دهید.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *