- آموزش بورس - https://www.khanesarmaye.com -

کلاس و دوره آموزش بورس در تهران و شهرستان

[1]

کلاس و دوره آموزش بورس [2] در تهران خانه سرمایه چیست؟

اگر شما جز افرادی هستید که وارد بازار بورس و سرمایه گذاری در آن شده اید و دنبال محلی برای رفتن به یک دوره آموزش بورس [2] ، یک کلاس آموزش بورس [2] هستید خانه سرمایه دوره ای با نام نخبگان بورس [3] دارد که شما می توانید در آن شرکت کنید . نخبگان بورس [4] دوره ای با استقبال و بی نظیر است که تا کنون این دوره چند بار در تهران برگزار شده است و معمولا هر چند ماه یک بار این دوره آموزشی و کلاس های آن تشکیل می شود. این دوره شامل دوره وکلاس آموزش تحلیل تکنیکال [5] مقدماتی و پیشرفته در بازار بورس و و دوره و کلاس آموزش تحلیل بنیادی [6] کاربردی مقدماتی و پیشرفته در بازار سهام ایران است.همچنین در این دوره علاوه بر آموزش های داده شده تجربیات مدرسی این دوره در مدت این دوره منتقل می گردد تا با ترکیب علم و تجربه در بازار بورس می توانیم بهترین نتیجه ممکن از سرمایه گذاری در این بازار را بگیریم.اعتقاد خانه سرمایه و دوره نخبگان بورس [4] این است که یادگیری و شرکت در دوره های کوتاه مدت آموزش بورس علاوه بر اینکه افراد را در بازار موفق نمی کند باعث می شود با علم ناقصی که در کلاس های آموزش بورس کوتاه مدت به دست می آورند در بازار بورس ضرر کنند ، خانه سرمایه نیز هیچ دوره آموزش بورس کوتاه مدتی در برنامه کاری خود ندارد تا جلوی این مشکل و دلیل ضرر بسیاری از فعالین بازار بورس را بگیرد . بیاییم یا کاری را نکنیم و یا اگر انجام می دهیم آن را به به نحو احسن و کامل انجام دهیم دوره نخبگان بورس [4] هدفش همین احسن و کامل بودن است.

در کلاس ها و دوره های آموزش بورس به 10% اول تبدیل شویم

 

مراحل پذیرفته شدن در کلاس آموزش بورس به صورت جامع (دوره نخبگان بورس [7] )

۱-کاندید دوره نحبگان بورس شدن

۲-مصاحبه و پاسخ به سوالات

۳-پذیرش در دوره نخبگان بورس

در مرحله اول بعد از اینکه فرم نخبگان بورس و کاندید شدن در این دوره را (به صورت آنلاین با کلیک بر اینجا [8] ) با شما تماس گرفته می شود پرسش نامه ای برای بررسی و گزینش افراد مستعد از شما پرسیده می شود ( در صفحه نخبگان سه شرط اصلی پذیرش در دوره شرح داده شده است )سپس نتیجه پرسشنامه شما بررسی و قبولی و یا عدم قبولی احتمالی شما در این دوره به شما اطلاع داده می شود.سپس وارد مراحل ثبت نام در این دوره می شوید.

 

برخی از عکس های دوره و کلاس های نخبگان بورس

nokhbegan [9] nokhbegan2 [10]

کلاس آموزش بورس در تهران

ما تهرانی نیستیم و نمی توانیم در این دوره شرکت کنیم چه کنیم ؟

اگر تهرانی نیستید و یا هستید و امکان حضور در کلاس را ندارد ( هر چند در دوره نخبگان بورس ما دوستانی از شهرستان های مختلف مثل ساری و کرج داشته ایم که فقط برای این دوره به تهران سفر می کردند ) راهکار بسیار مناسب و جایگزین این دوره پکیج نخبگان بورس خانه سرمایه است . شما می توانید با این بسته آموزشی جامع پکیج نخبگان بورس در این صفحه [11] آشنا شوید . این بسته آموزشی تشکیل شده از دوره های متفاوتی است و فیلم برداری از صفحه مانیتور اساتید در دوره نخبگان بورس صورت گرفته است . بسیاری از دوستان تهرانی و شهرستانی که امکان حضور در دوره حضوری آموزش بورس را ندارند از این بسته جامع استفاده می کنند .

 

سوالات خود را در نظرات زیر بپرسید تا کارشناسان آموزش خانه سرمایه سوالات شما را پاسخ دهند .

 

یک مطالب جالب دیگر...! بخوانید »  آموزش بورس روش های سرمایه گذاری در بازار بورس
[2]