نخستین جلسه دوره نهم نخبگان بورس برگزار شد

خانه سرمایه بعد از هشت دوره موفق آموزش نخبگان بورس دیروز مورخ ۸ مرداد به استقبال دانش‌پذیران  دوره  نهم جامع نخبگان خود رفت .

این دوره کماکان مورد استقبال علاقه‌مندان یادگیری بورس و مخاطبان خانه سرمایه قرار گرفت.

نهمین دوره نخبگان بورس خانه سرمایه در شرایطی برگزار شد که ۴۷ نفر شرکت‌کننده دوره در کلاس حضور داشتند.

در جلسه افتتاحیه  دوره نهم نخبگان خانه سرمایه، جناب آقای مهندس صابریان، مدرس تکنیکال دوره،  با حضور در میان دانش‌پذیران ضمن معارفه به برشماردن دلایل آموزش حرفه‌ای سرمایه‌گذاری در بورس پرداختند و با اشاره به ضرورت تشکیل دوره جامع نخبگان به دانش‌پذیران یادآور شدند که با حضور در دوره جامع نخبگان، انتقال تجربه اساتید و صاحب‌نظران این حوزه  و فرایند آگاهی به صورت کاملاً علمی و آکادمیک صورت خواهد پذیرفت.

ایشان در ادامه افزودند هدف دوره نخبگان ارتقای دانش افراد تا سطحی ست که هر نخبه  به‌تنهایی در انتهای فرایند آموزش یک سیستم پرسود هوشیار مختص به خود داشته باشد.

در جلسه افتتاحیه این دوره، به تفاوت‌های دانش  تکنیکال و بنیادی و ضرورت یادگیری توأمان هر دو دانش اشاره شد و مدرس دوره ضمن اشاره به بعضی از صنایع و سهم‌های برتر بازار به بررسی راهکارهای چگونگی هدف‌گذاری‌های دقیق در خریدوفروش پرداختند.

آقای مهندس صابریان از دانش‌پذیران دوره خواستند در کنار بهره‌مندی از تجربیات اساتید دوره با ممارست فراوان و بهره‌گیری از خدمات پشتیبانی و استادیاری دوره جامع نخبگان که ویژگی متمایزکننده‌ی این دوره از تمامی دوره‌های آموزشی مشابه در این حوزه می‌باشد، تلاش کنند تا جزو ده درصد منتخب در مهارت و حرفه‌ی خود باشند. این جلسه با پذیرایی و تبادل آرا و پرسش و پاسخی با نخبگان بورس خانه سرمایه به پایان رسید.

یک مطالب جالب دیگر...! بخوانید »  استراتژی تغییر نقش حمایت و مقاومت در معاملات روزانه

امتیاز شما به این مقاله چند است؟
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (29 رای, میانگین: 4٫00 از 5)
Loading...

[/vc_row]

دوره نخبگان بورس چیست ؟

نخبگان بورس یک دوره جامع حضوری و غیر حضوری است که از همه جای ایران می توانید در آن شرکت کنید و در این دوره از صفر و بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای می آموزید چطور در بورس با خرید و فروش سهام سود کسب کنید.اگر شما هم میخواهید به جمع شرکت کنندگان دوره نخبگان بورس بپیوندید و در بورس کسب ثروت کنید روی دکمه زیر کلیک کنید، کارشناسان آموزش به صورت تلفنی شما را در مسیر آموزش درست بورس راهنمایی می کنند و دوره مناسب شما را پیشنهاد می دهند، برای دریافت مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

چطور اطلاعات دوره را داشته باشم؟

دوره جدید نخبگان بورس با ظرفیت محدود به صورت حضوری و خصوصی در حال پذیرش است، کارشناسان با شما تماس می گیرند و اطلاعات دوره را به شما می گویند، فرم زیر را پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌های این نوشته