نخستین جلسه دوره نهم نخبگان بورس برگزار شد

2,264 بازدید

خانه سرمایه بعد از هشت دوره موفق آموزش نخبگان بورس دیروز مورخ 8 مرداد به استقبال دانش‌پذیران  دوره  نهم جامع نخبگان خود رفت .

این دوره کماکان مورد استقبال علاقه‌مندان یادگیری بورس و مخاطبان خانه سرمایه قرار گرفت.

نهمین دوره نخبگان بورس خانه سرمایه در شرایطی برگزار شد که 47 نفر شرکت‌کننده دوره در کلاس حضور داشتند.

در جلسه افتتاحیه  دوره نهم نخبگان خانه سرمایه، جناب آقای مهندس صابریان، مدرس تکنیکال دوره،  با حضور در میان دانش‌پذیران ضمن معارفه به برشماردن دلایل آموزش حرفه‌ای سرمایه‌گذاری در بورس پرداختند و با اشاره به ضرورت تشکیل دوره جامع نخبگان به دانش‌پذیران یادآور شدند که با حضور در دوره جامع نخبگان، انتقال تجربه اساتید و صاحب‌نظران این حوزه  و فرایند آگاهی به صورت کاملاً علمی و آکادمیک صورت خواهد پذیرفت.

ایشان در ادامه افزودند هدف دوره نخبگان ارتقای دانش افراد تا سطحی ست که هر نخبه  به‌تنهایی در انتهای فرایند آموزش یک سیستم پرسود هوشیار مختص به خود داشته باشد.

در جلسه افتتاحیه این دوره، به تفاوت‌های دانش  تکنیکال و بنیادی و ضرورت یادگیری توأمان هر دو دانش اشاره شد و مدرس دوره ضمن اشاره به بعضی از صنایع و سهم‌های برتر بازار به بررسی راهکارهای چگونگی هدف‌گذاری‌های دقیق در خریدوفروش پرداختند.

آقای مهندس صابریان از دانش‌پذیران دوره خواستند در کنار بهره‌مندی از تجربیات اساتید دوره با ممارست فراوان و بهره‌گیری از خدمات پشتیبانی و استادیاری دوره جامع نخبگان که ویژگی متمایزکننده‌ی این دوره از تمامی دوره‌های آموزشی مشابه در این حوزه می‌باشد، تلاش کنند تا جزو ده درصد منتخب در مهارت و حرفه‌ی خود باشند. این جلسه با پذیرایی و تبادل آرا و پرسش و پاسخی با نخبگان بورس خانه سرمایه به پایان رسید.

Screen Shot 2019-08-19 at 5.04.47 PM
درخواست مشاوره پذیرش

درخواست مشاوره ثبت نام

جهت مشاوره ثبت نام در دوره جامع نخبگان اطلاعات خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

نظر شما در رابطه با این مطلب ...

1 Comments
سجاد کاظمی ۱۳۹۶-۰۹-۰۸

دمتون گرم ! حیف من بچه تهران نیستم وگرنه خیلی دلم میخواست یکی از دانشجوهاتون باشم

form