خانه سرمایه

۷۰۰٪ سود در ۳ ماه!!

آقای احمد نحوی از دانشجویان موفق دوره جامع نخبگان می‌باشند، قبل از اینکه با بورس آشنا شوند رشته ایشان مدیریت مالی بود. آقای احمد نحوی می‌گویند:

زمانی که رشته مدیریت مالی را می‌خواندم، نمی‌دانستم که قرار است در بازار بورس فعالیت خواهم کرد و زمانی که فعالیت خودم را شروع کردم، متوجه شدم که تحصیلات آکادمیک با بازار بورس بسیار متفاوت است. با مشورت‌هایی که از مدیران کار گزاری و سایر آشناهای خودم گرفتم، آن‌ها به من خانه سرمایه را معرفی کردند و با توجه به آموزش‌هایی که در خانه سرمایه دیدم، در خودم احساس تغییر را متوجه شدم و احساس کردم که بتوانم روانشناسی بازار را بهتر درک کنم. آقای نحوی درباره اساتید خانه سرمایه می‌گوید: اساتید همیشه سعی می‌کردند مفاهیمی که تخصصی هستند و در دانشگاه تدریس می‌شوند را به صورت ساده‌تر برای ما توضیح و در اختیارمان قرار بدهند. همچنین با توجه به این که رشته خودم مدیریت مالی بوده است با فرمول‌ها و محاسباتی پیچیده‌ای که می‌توانیم با آن سهم را ارزش یابی کنیم، در کنار استاد مرادی این مفاهیم را خیلی ساده‌تر درک کنیم و راحت‌تر سهم ارزنده را پیدا کنیم. بنده در خانه سرمایه وقتی با تحلیل‌های بنیادی و تکنیکال آشنا شده‌ام با توجه به بررسی‌های میدانی که انجام دادم و همچنین پرس و جوهایی که با سایر دانشجوی دوره شانزدهم انجام دادم به این نتیجه رسیدم که سهم شیخ مواد ارزنده است و در این ۳ ماهی که این سهم را داشتم با تحلیل بنیادی و تکنیکالی که انجام دادم از ابتدای سال ۹۸ دقیقا ۷۰۰ درصد سود کسب کرده‌ام.

1 نظر
  1. محمد می گوید

    سلام با توجه به دامنه تغییرات حداکثری به مقدار ۵ درصد در روز و ۹۰ روز دوره ای که شما سهام را دارا بودید اگر حداکثر سود را هم داشته باشید می‌شود ۴۵۰ درصد نه ۷۰۰ درصد

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.