پکیج نخبگان بورس (محصولات کامل خانه سرمایه)

پکیج کامل محصولات با تخفیف ویژه !!

از مقدماتی تربن تا پیشرفته ترین دوره را یکجا داشته باشید.

با محصولات خانه سرمایه قدم به قدم حرفه ای شوید!

پکیج جامع نخبگان بورس خانه سرمایه برای دوستانی مناسب است که تمایل به یادگیری مباحث مرتبط با سرمایه گذاری در بورس داشته و مطالعه و فعالیت قبلی در این زمینه نداشته اند .

این پکیج حاوی سه مرحله آموزش می باشد :
آموزش مرحله مقدماتی که شما دوستان را با مفاهیم و اصطلاحات مقدماتی بورس آشنا می کند.
مرحله تحلیل های تکنیکال و بنیادی که مفاهیم تحلیلی را بصورت کاملا کاربردی همراه با نمونه های تحلیل آموزش می دهد.
مرحله پیشرفته آموزشی که شما را در مباحث روانشناسی و استراتژی های معاملاتی توانمند می کند.

این پکیج شامل 36 دی وی دی و 10 دوره آنلاین و کتاب 10 شاه کلید بزرگان بورس است.

راهنمای استفاده از این پکیج به شما کمک می کند تا سرفصل ها را با ترتیب مناسب آموزش ببینید.

۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان۱ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان

اطلاعات تکمیلی

۱۰ بسته آموزشی در لوح فشرده (DVD) پکیج جامع نخبگان بورس

 

۶ دوره آموزشی آنلاین پکیج جامع نخبگان بورس

۳ بسته آموزشی در لوح فشرده (DVD) هدیه بر روی پکیج نخبگان بورس

۲ فیلم آموزشی آنلاین مهم که فقط به خریداران پکیج جامع نخبگان بورس داده می شود

۳۹ تغییر و بهبود پکیج جامع خانه سرمایه در ۴ سال اخیر :

۲ اسفند ۹۶: فیلم هوش اقتصادی به پکیج جامع نخبگان بورس اضافه شد.

۲۵ بهمن ۹۶ : فیلم آموزش روانشناسی موفقیت در بورس فقط ویژه پکیج جامع نخبگان بورس به آن اضافه شد.

۲۵ بهمن ۹۶ :‌فیلم فرااستراتژی ( استراتژی موفقیت در بورس ) فقط ویژه پکیج جامع نخبگان بورس به آن اضافه شد.

۱۵ دی ۹۶ :‌بسته تحلیل بنیادی دوباره فیلم برداری و آپدیت شد.در این آپدیت شیوه تدریس استاد و مثال ها به روز گردید.

۲ مهر ۹۶ : وبینار بورس شاهراه ثروت آفرینی به مجموعه اضافه شد.

۲ اسفند ۹۵ : فیلم دوره آنلاین بورس،شاهراه ثروت آفرینی به پکیج جامع محصولات اضافه شد . این دوره برای افرادی که بورس را تازه شروع می کتند بسیار موثر و کاربردی است.

۱ اسفند ۹۵: فیلم دوره آنلاین چنگال اندروز با موفقیت بالای ۸۰٪ به پکیج محصولات خانه سرمایه اضافه شد . این محصول که یک روش معاملاتی بسیار جالب و با احتمال موفقیت بالاست محصول بسیار مکمل و خوبی برای آموزش های تکنیکالی بورسی است.

۲۰ بهمن ۹۵:ویرایش سوم آموزش تحلیل به روش ژاپنی ها با مثال های متعدد و کاربردی و ارتقا کیفیت فیلم برداری و صدابرداری منتشر شد.  (+ توصیه های مدرس برای آموزش بهتر)

۲۰ بهمن ۹۵: ویرایش سوم آموزش الگو های هارمونیک با مثال های متعدد و کاربردی و ارتقا کیفیت فیلم برداری و صدابرداری منتشر شد.  (+ توصیه های مدرس برای آموزش بهتر)

۲۰ بهمن ۹۵ : ویرایش دوم آموزش امواج الیوت منتشر شد .این ویرایش با مثال های بیشتر و کاربردی تر همراه است،همچنین این دوره کیفیت فیلم برداری و صدابرداری بسیار بالاتری نسبت به ویرایش قبلی آموزش امواج الیوت دارد. (+ توصیه های مدرس برای آموزش بهتر)

۲۰ بهمن ۹۵: دوره تحلیل تکنیکال کاربردی ویرایش دوم جایگزین ویرایش نخست شد. این ویرایش تفاوت های بسیار زیادی با ویرایش اول دارد . مباحث کاملا به روز شده اند ، مثال های متعددی اضافه شده است ،مدرس جدا از آموزش توصیه هایی برای استفاده حداکثری در آموزش برای شما دارد. با وجود رضایت بالا از ویرایش اول ویرایش دوم از بسیاری از جنبه های بهتر از نسخه قبلی است. (+ توصیه های مدرس برای آموزش بهتر)

۱۵ بهمن ۹۵: انتشار ویرایش سوم بسته آموزش اندیکاتور ها با شما سخن می گویند منتشر شد . این بسته تغییر بزرگی نسبت به دو ویراییش قبلی داشته است و دسته بندی جدیدی به آموزش های آن اضافه شده است .  (+ توصیه های مدرس برای آموزش بهتر)

۶ شهریور ۹۵ : برخی از کاربران مشکلاتی در استفاده از نرم افزار مربوطه داشتند که آموزش های دوره آنلاین فـنون و ابــراز های تحلیل تکـنیکال پیشرفته با نرم افزار Advanced GET  به روز شد و نحوه رفع این مشکل توضیح داده شد.

۲۰ تیر ۹۵ : دوره آنلاین سرمایه گذاری با ریسک صفر ( انتخاب و ارزش گذاری اوراق مشارکت در بازار بورس) به پکیج جامع اضافه گردید.

۲۰ تیر ۹۵ : دوره آنلاین خرید پله ای به روش مارتینگل در بازار بورس ( ضرر کمتر سود سریعتر ) به پکیج جامع اضافه گردید.

۱۵ تیر ۹۵ : بسته آموزشی صفرتاصد آموزش بازار آتی سکه طلا به همراه استراتژی های معاملاتی و سودآوری در این بازار به پکیج جامع و لیست محصولات خانه سرمایه اضافه شد.

۱۲ تیر ۹۵ : بسته آموزشی صفرتاصد محاسبه ارزش شرکت های سرمایه گذاری (NAV) به روز شد و آموزش محاسبه ارزش شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ( وبانک ) برای آموزش کاربردی تر و بهتر به این بسته اضافه شد.

۱۲ تیر ۹۵ :بسته آموزشی صفر تا صد تخمین سود(EPS) شرکت ها در کنار استاد به روز شد و EPS سه شرکت دیگر در این محصول آموزشی اضافه شد و روش تخمین سریع EPS به این بسته آموزشی اضافه گردید .

۲۲ فروردین۹۵ : با توجه به نیاز بسیاری از دانشپذیران و ارتقا کیفیت آموزش امکان داشتن استادیار آموزش بورس به پکیج جامع خانه سرمایه ( نخبگان بورس غیر حضوری ) اضافه شد.

۱۱ اسفند ۹۴ :دوره آنلاین فیلتر نویسی دیده بان بازار بورس به پکیج جامع محصولات خانه سرمایه اضافه شد.

۱۰ اسفند ۹۴: بسته ورود فراتر از موفق به دنیای بورس از بسته ای آموزشی حذف و دوره آنلاین ورود فراتر از موفق به دنیای بورس در ۳ روز جایگزین آن شد .

۹ اسفند ماه ۹۴ : بسته آموزشی Advanced GET تبدیل به دوره آموزشی آنلاین  “فـنون و ابــراز های تحلیل تکـنیکال پیشرفته با نرم افزار Advanced GET “که توسط مهندس علی صابریان تدریس می گردد تبدیل شد.

۹ اسفند ماه ۹۴ : دوره آنلاین تحلیل بنیادی پیشرفته به پکیج جامع محصولات خانه سرمایه اضافه شد . این دوره به صورت کاملا کاربردی و عملی به صورت آنلاین در دسترس خریداران پکیج جامع محصولات خانه سرمایه قرار گرفت.

۸ اسفند ماه ۹۴ : بسته آموزشی معامله گر استراتژیک به دلیل ارائه با کیفیت تر محتوا در پکیج های آموزشی جدیدتر از لیست پکیج جامع حذف گردید.

۱۱ بهمن ماه ۹۴ : راهنمایی استفاده از پکیج جامع محصولات خانه سرمایه به محصول اضافه شد . در این راهنما شما دقیقا راهنمایی می شوید به چه ترتیبی و چگونه از محصولات استفاده کنید . این راهنما در قالب یک pdf است که پس از خرید پکیج جامع در اختیار شما قرار می گیرد.

۲۳ دی ماه ۹۴ : دسترسی به دوره آنلاین { چیزی که آرزو داشتم قبل از شروع معاملاتم کسی به من می گفت! } به پکیج جامع محصولات خانه سرمایه اضافه شد.

۲۸ آذر ۹۴ : بسته تحلیل بنیادی کاربردی به روز شد ، نسخه قبلی از کلاس و استاد فیلم برداری شده بود ،این نسخه برای بهبود آموزش از صفحه مانیتور استاد با کیفیت بسیار بالا فیلم برداری صورت گرفته است . همچنین در این بسته شیوه تدریس به صورت کاملا گام به گام و از زبان علی مرادی صورت می گیرد . بسته جدید به زبان بسیار گویا و ساده مباحث بنیادی را به مخاطبین آموزش می دهد.

۱۰ آذر۹۴ : بسته تحلیل به روش ژاپنی های به روز شد. با توجه به درخواست کاربران بنا به تدریس این بسته توسط مهندس صابریان ، محتوا بسته قبلی که توسط استاد دیگری فیلم برداری شده بود جذف و فیلم دوره مهندس صابریان در کلاس تحلیل به روش ژاپنی ها (الگو های شمعی و ایچیموکو ) در این بسته آموزشی قرار گرفت.

۱۶ شهریور ۹۴: بسته های آموزشی صفرتاصد محاسبه ارزش شرکت های سرمایه گذاری (NAV) در کنار استاد  و صفر تا صد تخمین سود(EPS) شرکت ها در کنار استاد برای درک بهتر و تمرین مباحث بنیادی به بسته جامع اضافه شد.

۱۰ شهریور ۹۴: سری آموزشی های در کنار استاد با ویژگی یادگیری به کیفیت حضور در کنار استاد به بسته جامع اضافه شد.

۳۰ مرداد ۹۴: کیفیت فیلم بسته آموزشی ورود فراتر از موفق به دنیای بورس ارتقا یافت ( طبق نظر خریداران در حدود ۲ دقیقه فیلم قبلی وضوح لازم وجود نداشت تصمیم گرفته شد که کل فیلم با کیفیت بالاتر در بسته به روز رسانی شود.

۱۷ مرداد ۹۴ : با توجه به اینکه برخی خریداران بسته آموزشی جامع درخواست دادند جزوه  هدیه تحلیل تکنیکال کاربردی بسیار پر مصرف است و بهتر است به صورت تایپی درآید این کار صورت گرفت .

۱۵ خرداد ۹۴ : بسته آموزشی الگو های هارمونیک اضافه گردید.

۱۰ خرداد ۹۴ : بسته آموزشی اندیکاتور ها با شما سخن می گویند به روز رسانی شد و محتوا آموزش و کیفیت آن ارتقا داده شد ( برخی نقاط صدا مبهم بود برطرف گردید . با توجه به اینکه نسخه قبل دو استاد تدریس می کردند و رضایت از استاد صابریان بیشتر بود در نسخه دوم این مجموعه تمام مباحث توسط مهندس علی صابریان تدریس گردیده است. )

۱۰اسفند ۹۳ : بسته بنیادی تغییر کردو با مدرس قوی تر و بهتر در دسترس شما قرار گرفت . این دوره با تدریس یوسف امین داور که بسیار با تجربه در بحث تحلیل بنیادی تجربی هستند تدریس شده است.

۵ اسفند ۹۳ : آموزش امواج الیوت  که یکی از دوره های پر طرفدار خانه سرمایه است به مجموعه اضافه گردید.

۵ اسفند ۹۳ : بسته آموزشی نرم افزار advanced get برای شمارش امواج الیوت که مکمل دوره الیوت است به بسته اضافه گردید.

۵ اسفند ۹۳ : بسته آموزش معامله گر استراتژیک به مجموعه اضافه گردید.

۱۵ خرداد ۹۳ : بسته های آموزشی آمی بروکر برای راحتی کار تحلیلگران با این نرم افزار به مجموعه اضافه گردید.

نظر برخی مشتریان در مورد بسته های آموزشی

نظر صوتی بهروز نادری از مشهد که بدون هیچ آشنایی قبلی با بورس ، پکیج جامع خانه سرمایه را برای آموزش انتخاب و تهیه کردند، و بعد از یک ماه و نیم آموزش با پکیج ، سطح توانایی ایشان به حدی رسیده که به راحتی بازار را تحلیل و سهام های رو به رشد و در حال افت را شناسایی می کنند و با آموزش از طریق این پکیج ۸۰ % مسیر را طی کردند… (دانلود نظر )

نظر صوتی آقای مهدی عسکری از تهران که از ایشان خواسته شد نظر خود را رو به مخاطبین خانه سرمایه در مورد پکیجی که خرید کرده اند برای ما بفرستند ، و به نظر ایشان به قدری این پکیج ارزشمند است که حاضر هستند شخصا روی آن تضمین بدهند و … ( دانلود نظر  ۳ دقیقه)

نظر صوتی آقای شکور شفاعی از اصفهان که قبلا کتاب مطالعه می کردند ولی نمی توانستند به صورت کاربردی استفاده کنند و با تهیه این مجموعه … همچنین ۸۰% تحلیل های انجام شده در آموزش برای پیش بینی سهام درست بود … (دانلود نظر)

نظر صوتی محمدرضا احمدنژاد از یاسوج که این بسته را کم نظیر می داند و … (دانلود نظر)

جناب آقای محمد محبی کیان بسته آموزشی تکنیکال کاربردی مهندس صابریان را یک دور مشاهده کردند ولی دوست دارند حداقل ۲-۳ دوره دیگر این کار را انجام دهند و بسته آموزشی را کاملا مناسب بورس ایران می دانند (دانلود نظر  ۱:۲۰ ثانیه)

نظر صوتی جناب آقای جهانیان از شیراز کیفیت بسته های آموزشی را عالی و اثبات کننده جواب دهی تحلیل در بازار بورس ایران می دانند و … ( دانلود نظر  ۱ دقیقه و ۴۷ ثانیه )

نظر صوتی جناب آقای دهقان که در گذشته نمی توانستند تحلیل کنند ولی اکنون با دیدن این فیلم های آموزشی می تواننددانلود نظر   ۵۷ ثانیه )

جناب آقای علیرضا چاپچی از تهران که معتقد هستند که اگر در این بسته را تهیه می کردند خیلی از ضرر هایی را که قبلا کرده اند نمی کردند و … همچنین ایشان پیشنهاداتی در مورد بسته سابق تحلیل بنیادی دادند که در بسته جدید آن مشکلات برطرف گردید (دانلود نظر  ۲:۰۴ ثانیه)

جناب آقای محسن تواضعی ۳۸ ساله از شیراز از مهندس صابریان تشکر کردند و اعتقاد داشتند آموزش ها  مبسوط ،به زبان ساده و قابل فهم بود …. ( دانلود نظر  ۵۶ ثانیه ) 

نظر صوتی جناب آقای عادلی اعتقاد دارند آموزش های خانه سرمایه ، جامع ، کاربردی است و نکات ریز را به خوبی نشان داده است.همچنین مطالب به بیان ساده و بدون ابهام بیان شده اند  همچنین ایشان به  بیان سلیس مهندس صابریان اشاره دارند و … ( دانلود نظر  ۱:۴۲ ثانیه ) 

نظر صوتی آقای حامد داوودی از خرم آباد در مورد بخشش الیوت پکیج نخبگان بورس که قبلا روش الیوت را روشی سخت و مشکل می دانستند و با آموزش های پکیج نخبگان بورس به صورت کامل و به راحتی آموخته اند و در معاملات خود استفاده می کنند. (دانلود نظر ۱:۳۵۵ ثانیه )

نظر صوتی جناب آقای حسین اخروی از نیشابور که ابتدا در خرید پکیج جامع با این قیمت بالا شک داشتند اما فقط در یک معامله با روش های توضیح داده شده در پکیج نخبگان بورس کل این مبلغ را جبران کردند … ( دانلود نظر  ۲:۴۵ ثانیه )

نظر صوتی جناب آقای کرباسی از اینکه فیلم ها ضبط شده ، از کلاس حضوری استاد است ،  آنها را عالی می دانند و …( دانلود نظر  ۱:۰۳ ثانیه )

آقای کریم حردانی ۳۰ ساله از دوگنبدان که ۷ ماه هست پکیج جامع محصولات خانه سرمایه را مشاهده می کنند و معتقد هستند که کاملا احساس تغییر در معاملات خودشان را مشاهده کردند و نکات فوق العاده ای از پکیج جامع خانه سرمایه یاد گرفتند که به روند معاملاتشان خیلی کمک کرده است و بعد از گذشت ۷ ماه به درجه ای رسیده اند که می توانند راحت سهم های خودشان را انتخاب و تحلیل کنند و خرید های بدون استرسی را تجربه کنند و از سردرگمی که داشتند خارج شدند  و توانستند استراتژی معاملاتی خوبی چه برای نوسان گیری ، بلند مدت و میان مدت برای خود داشته باشند . تمام سوالات مبهمی که در گذشته با خواندن منابع مختلف برایشان ایجاد شده بود رفع شد و الان به راحتی تحلیل های مختلف سایت ها و کانال ها را می خوانند و سهم مورد نظر خودشان را انتخاب کنند و به راحتی آن را تجزیه و تحلیل کنند و حتی تا جایی پیش رفتند که به همراه دیگر دوستانشان کانال تحلیل ایجاد کردند و … ( دانلود نظر  ۲:۱۳ ثانیه )

نظر یکی از خریداران پکیج جامع که در تلگرام که به صورت اتفاقی در یکی از گروه های مدرس دوره را پیدا و به ایشان پیغام داده اند.

نظر آقای آزادور در مورد بسته کاربرد اکسل در پکیج نخبگان بورس

نظر یکی از خریداران پکیج جامع نخبگان بورس در تلگرام که از مهندس صابریان سوالی داشتند

۵ فیلم آموزش آنلاین هدیه بر روی پکیج نخبگان بورس

28 دیدگاه برای پکیج نخبگان بورس (محصولات کامل خانه سرمایه)

 1. اطهره

  چطوری میتونم خرید کنم

  پاسخ
  • amir atariani

   پس از زدن دکمه افزودن به سبد خرید روی گزینه “سبد خرید” کلیک کنید

   پاسخ
 2. علی

  سلام
  پکیج نخبگان بورس به طور کامل شامل چند تا دی وی دی می شود ؟

  پاسخ
 3. سنا دارايي

  سلام وخدا قوت من خیلی وقت دنبال این پکهای اموزشی بودم خدارا شکر پیداش کردم سپاسگزارم

  پاسخ
 4. حمیدرضا

  چطور میتونم مطمین شم پکیج برای من مناسبه؟

  پاسخ
  • amir atariani

   نی تونید نظرات کسانی که قبلا خریدند رو گوش کنید یا بخوانید

   پاسخ
 5. ستار

  سلام من این بسته رو فکر کنم سال ۹۴ خریدم یا ۹۵ دقیقا خاطرم نیست فقط تخفیف هم خورده بود . اولا بسته فوق العاده ای هست . ولی من دیدم چندین ویدیو به پکیج اضافه شده . ما که قبلا خریدیم از این بروزرسانی محروم هستیم ؟

  پاسخ
  • پشتیبان

   می توانید با پرداخت اندکی پکیج خود را به روز کنید

   پاسخ
 6. سجاد

  سلام
  لطفا توضیحات لازم رو بفرمایید که آموزش ها رو به چه ترتیبی باید کار کنیم؟

  پاسخ
  • پشتیبان

   بعد از خرید فایلی در اختیار شما قرار می گیرد که مرحله به مرحله کار را توضیح می دهد

   پاسخ
 7. علی فرهادی

  سلام برای شروع این محصول باید به ترتیب از کدام دوره شروع کرد؟!

  پاسخ
  • پشتیبان

   با شرکت تماس بگیرید اطلاعات لازم در اختیار شما قرار می دهند.

   پاسخ
 8. نازنین

  سلام
  من قبلا هم پیام دادم و گفتم که لطفا لیست معاملات اقای علی صابریان را برای دانلود قرار بدید تا ما قبل از پرداخت سه میلیون تومان برای ”پکیج نخبگان بورس” از سابقه معامله گری اقای علی صابریان مطلع و مطمئن بشیم
  اگر لیست معاملات اقای علی صابریان را منتشر نمیکنید ، من این موضوع را به “شبکه من و تو ” اطلاع میدم ، تا آنها این ” احتمال کلاهبرداری ” را پیگیری کنند.
  با تشکر

  پاسخ
  • amir atariani

   در سایت آپارات قرار داده شده است

   پاسخ
  • امتیاز 1 از 5

   فرشید (مالک تایید شده)

   من خودم پکیج رو قبل از عید با تخفیف تهیه کردم. اتفاقا تو همون دوره اول “چیزی که آرزو داشتم قبل از معاملاتم کسی به من میگفت” تو اسلایدشون سابقه معاملاتشون رو دارن و نشون میدن. شما هم اگه خیلی شک داری نخر و به قول خودت احتمال کلاه برداری رو گزارش بفرست. مگه شبکه منوتو بیکار نشسته که بشینه شک و تردید شما رو پیگیری کنه!!! خودت برو تحقیق و پیگیری کن و اگه کلاهبرداری دیدی گزارش بده!!

   پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش بورس

ثبت‌نام