حرکت برگشتی در امواج الیوت

حرکت برگشتی در امواج الیوت

تحقیقات ما با استفاده از مومنتوم و Volatilityقیمت توانسته است مناطقی که در آنجا بازار می­ تواند آماده برگشت قیمت شود را شناسایی کند. شناسایی اولیه احتمالی برای تغییر در bias است. بنابراین نام آن bias برگشتی است.

بازار می­ تواند تغییرات کوچکی در bias داشته باشد ولی هنوز حرکت را در جهت اصلی ادامه دهد. بنابراین زمانی که یک bias برگشتی دیده می­ شود ما نیاز داریم که تغییرات بیشتری در قیمت ببینیم تا سیگنال فوق قطعی شود. این موضوع در صفحه بعدی بحث شده است. زمانی که یک bias یافت می­ شود. نرم­ افزار یک مثلث رسم می­ کند.

اگر نوک مثلث به سمت بالا باشد پس تغییر در bias به سمت بالا خواهد بود و اگر نوک مثلث به سمت پایین باشد bias به سمت پایین خواهد بود.

نموداری که در زیر نشان داده شده است نمودار US Bonds در دسامبر ۹۶ می­ باشد. مثلث­ ها تغییرات در bias می­ باشند که بوسیله GET پیشرفته حاصل شده است.

پیکان­ ها با دست کشیده شده­ اند تا نشان دهند که میله­ های تغییر bias دیده شده است.

حرکت برگشتی در امواج الیوت

Bias Reversal

زمانی که تغییر در دیده شد، ما پیشنهاد می­ کنیم که کانال­ های ترند را از پیوت قبلی رسم کنید. منتظر بمانید تا قیمت­ ها کانال ترند را قطع کنند. این مساله تغییر در ترند را قطعی خواهد کرد.

حرکت برگشتی در امواج الیوت

قبل از این مرحله یک تغییر در bias تغییر در ترند را تضمین نمی­ کند. این دلیلی است که به همان خاطر توصیه می­ کنیم که باید شما از کانال­ های ترند برای قطعی شدن تغییر ترند استفاده کنید.

سیگنال­ های خطا: زمانی که تغییر در bias دیده می­ شود، نرم­ افزار نیازمند یک یا دو میله برای قطعی کردن سیگنال دارد. اگر قطعی نشد سیگنال فوق خطا تلقی می­ شود و یک خط در زیر یا بالای مثلث رسم می­ شود.

برای ممانعت از اجرای سیگنال خطا گزینه فیلتر را در منوی bias برگشتی روی ON قرار دهید. اگر شما یک سیگنال خطا در bias برگشتی دیدید،پیشنهاد می­ کنیم که این سیگنال را رها کرده و منتظر بعدی بمانید.

همچنین biasبرگشتی دو حالت معمولی و Tightدارد. حالت Tightبه صورت اولیه یک تکنیک فیلتر دارد که نرم­ افزار باید سیگنال­ های قوی­تری داشته باشد تا تغییر bias در را نشان دهد.

یک مطالب جالب دیگر...! بخوانید »  نسبت های فیبوناچی در امواج الیوت
امتیاز شما به این مقاله چند است؟
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (8 رای, میانگین: 4٫50 از 5)
Loading...

[/vc_row]

دوره نخبگان بورس چیست ؟

نخبگان بورس یک دوره جامع حضوری و غیر حضوری است که از همه جای ایران می توانید در آن شرکت کنید و در این دوره از صفر و بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای می آموزید چطور در بورس با خرید و فروش سهام سود کسب کنید.اگر شما هم میخواهید به جمع شرکت کنندگان دوره نخبگان بورس بپیوندید و در بورس کسب ثروت کنید روی دکمه زیر کلیک کنید، کارشناسان آموزش به صورت تلفنی شما را در مسیر آموزش درست بورس راهنمایی می کنند و دوره مناسب شما را پیشنهاد می دهند، برای دریافت مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

چطور اطلاعات دوره را داشته باشم؟

دوره جدید نخبگان بورس با ظرفیت محدود به صورت حضوری و خصوصی در حال پذیرش است، کارشناسان با شما تماس می گیرند و اطلاعات دوره را به شما می گویند، فرم زیر را پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌های این نوشته

دیدگاهی برای این مقاله وجود ندارد.