گزارش اتمام کلاس تحلیل بنیادی کاربردی + تحلیل هفت صنعت بازار بورس خانه سرمایه

سلام به کاربران دوستاران عزیز آموزشگاه خانه سرمایه

کلاس تحلیل بنیادی کاربردی  با حضور دو استاد با تجربه و حرفه ای بازار بورس جناب آقای سلیمانی و آقای وطن خواه برگزار شد

در این دوره جناب استاد سلیمانی تحلیل بنیادی را گام به گام و به صورت کاملا کاربردی در بورس ایران آموزش دادند . از موارد کاربردی می توان به استفاده عملی و معرفی منابع اینترنتی لازم جهت گرفتن اطلاعات سهام مختلف و تحلیل بنیادی آنها اشاره کرد.

ایشان مورد به مورد شرح کار یک تحلیلگر بنیادی حرفه ای را مطرح کردند و تمام کارها و منابعی که لازم است تا یک تحلیلگر بنیادی حرفه ای بورس ایران باشیم را معرفی کردند . و آموزش استفاده آن را به شرکت کنندگان کلاس به صورت عملی و در کلاس دادند .

 

در نوبت دوم پس از یادگیری تحلیل بنیادی توسط استاد سلیمانی استاد وطن خواه با زبانی شیرین به تحلیل یکی از هفت صنعت برگزیده بازار بورس می پردازند . این موضوع به شدت به درک و فهم عملی تحلیل بنیادی آموخته شده کمک خواهد کرد

 

نقطه تمایز و برتری این دوره مشترک تحلیل بنیادی کاربردی + تحلیل هفت صنعت بورس :

یکی از مشکلات دو.ره های تحلیل بنیادی موجود استفاده واقعی و عملی در بورس ایران برای خرید و فروش سهام خودمان است . خانه سرمایه برای حل این موضوع و عملی کردن آموزش در این دوره علاوه بر مثال های متعدد استاد سلیمانی دوره تحلیل و بررسی هفت صنعت برگزیده بازار بورس را در کنار دوره به عنوان مکمل فوق العاده ای برای یادگیری دوره قرار داده است . که خوشبختانه استاد وطن خواه با تجربه موفق بیش از ۱۰ ساله در بازار بورس و تحلیل بنیادی این موضوع را به خوبی آموزش دادند

 

عکس این دوره و به همراه آقای سلیمانی در تصویر زیر

کلاس تحلیل بنیادی

 

 

برای شرکت در دوره های بعد آموزش تحلیل بنیادی و رزور کلاس لطفا اینجا کلیک نمایید

[iphorm id=”1″ name=”رزرو دوره های آموزشی”]

 

 

یک مطالب جالب دیگر...! بخوانید »  با ترازنامه بیشتر آشنا شویم
امتیاز شما به این مقاله چند است؟
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

[/vc_row]

دوره نخبگان بورس چیست ؟

نخبگان بورس یک دوره جامع حضوری و غیر حضوری است که از همه جای ایران می توانید در آن شرکت کنید و در این دوره از صفر و بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای می آموزید چطور در بورس با خرید و فروش سهام سود کسب کنید.اگر شما هم میخواهید به جمع شرکت کنندگان دوره نخبگان بورس بپیوندید و در بورس کسب ثروت کنید روی دکمه زیر کلیک کنید، کارشناسان آموزش به صورت تلفنی شما را در مسیر آموزش درست بورس راهنمایی می کنند و دوره مناسب شما را پیشنهاد می دهند، برای دریافت مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

چطور اطلاعات دوره را داشته باشم؟

دوره جدید نخبگان بورس با ظرفیت محدود به صورت حضوری و خصوصی در حال پذیرش است، کارشناسان با شما تماس می گیرند و اطلاعات دوره را به شما می گویند، فرم زیر را پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌های این نوشته

دیدگاهی برای این مقاله وجود ندارد.