ورود

BANNER

me
در مورد دوره موفقیت در بازار بورس از زبان مدرس دوره مهندس علی صابریان

همیشه دلم برای دوستانی که وارد بازار بورس می شوند و به دلیل ندانستن ضرر می کنند می سوزد . دوست داشتم فضایی فراهم می شد که بتوانم تجربیات خودم و بزرگان بازار بورس را در مورد موفقیت در بازار بورس در اختیار همه بگذارم ، تجربیاتی که برای کسب آنها میلیونها و گاهی میلیاردها تومان سرمایه از بین رفته تا به دست آمده اند .

با درخواست صدا و سیما قرار شد در رادیو اقتصاد سری برنامه هایی در زمینه بورس برای مخاطبین آماده کنم. این بهترین فرصت بود تا بتوانم تجربیاتم را به مخاطبین انتقال دهم اما از آنجا که این آموزش ها به گوش افراد کمی می رسید فایل آنها را در این دوره رایگان با نام موفقیت در بازار بورس در اختیار شما قرار می دهم دوره ای که با همکاری تیم کاریمان در خانه سرمایه  در اختیار شما قرار گرفته است و پس از عضویت در  ۱۰ جلسه هر روز یک ایمیل آموزشی فایل های صوتی به ایمیل شما ارسال می گردد. امیدوارم تک تک جلسات این دوره به موفقیت حداکثری شما در بازار بورس کمک کند

البته علاوه بر فایل های صوتی از  ۹ شهریور ۹۴ فایل های تصویری نیز به ایمیل  شما عضو فرهیخته دوره موفقیت در بازار بورس مهندس صابریان ارسال می شود.

دوستار شما علی صابریان

DOWNLOAD-BUTTOM

کتاب ۱۰ شاه کلید بزرگان بورس مهندس صابریان

10shahkelid

عکس مهندس صابریان و دانشجویان دوره نخبگان بورس

nokhbegan2

nokhbegan

درباره مدرس دوره موفقیت در بازار بورس

مدرس این دوره علی صابریان است که سوابق زیر را دارد

نویسنده کتاب ۱۰ شاه کلید بزرگان بورس انتشارات آراد

بنیان گذار دوره نخبگان بورس خانه سرمایه

مشاور و تحلیلگر سرمایه گذاری در بازار بورس

کارشناس ارشد MBA بازار سرمایه

مشاور و مدیر سبد در شرکت های سبدگردانی

مبدع روش سبد گردانی چند بعدی در بازار سرمایه

کارشناس بورس صدا و سیما

DOWNLOAD-BUTTOM

توصیحات مهندس صابریان در مورد دوره موفقیت در بازار بورس

DOWNLOAD-BUTTOM

برای این نوشته 46 نظر ثبت شده

 1. سلام به همگی عزیزان متاسفانه ما ایرانیها فقط میخایم همدیگرو بکوبیمو از هم ایراد بگیریم , بر فرض ایشون هدفشون دیده شدن باشه برفرض بخوان تبلیغ کار خودشون و تبلیغ گروهشون ایدشون و متد اموزشیشونو داشته باشن خب این چه ایرادی داره اینجا فقط یه سایته یعنی برای داشتن یه سایت و معرفی کردن خود ادم باید از کسی اجازه گرفت راه دیگه ای سراغداری بگو
  برادر من خواهر من اینطوری صحبت نکن طرز صحبت و عملکرد شما باعث میشه اگه کسی بخاد کار مثبت و مفیدی برای جامعش انجام بده یا ناراحت بشه یا سرخورده یا کلا دیدگاهشو عوض کنه شما اگه کاری واسه کسی نمیکنی چوب لای چرخ دیگرانم نزار به دیگران احترام بزار
  همیشه یه مثال برا خودم دارم به شما عزیزانمم میگم کسی که نفر اول کنکور میشه غیر از اینکه خودش زحمت کشیده از کتاب اموزشی و استاد استفاده کرده وبرای رسیدن به رتبه خوب از دیگران کمک گرفته اگه میخاید تو بازار بورس جزی از دهک بالای افرادی باشید که سود میکنن باید از اموزش وکتب اموزشی استفاده کنید این اقا نشد کس دیگه اینم بگم نه این گروهو میشناسم نه این استاد بزرگوارو هیچ شناختیم نسبت بهشون ندارم ولی همینکه بچند نفر اموزش میدن دمشون گرم جسارت بندرو ببخشید

 2. ممنون بسیار مفید بود. ولی سوال اینست که چنانجه همه براساس آموزه های شما عمل کنند آیا موفق و برنده اند؟ در این صورت بازنده کی خواهد بود؟

  1. دوست عزیز افراد کمی در بازار به آموزش خود اهمیت می دهند و تازه بیشتر مقدار کم هم مسیر کامل آموزش را طی نمی کنند .
   همانطور که می بینید همه به مدرسه می روند و به دانشگاه اما عده کمی مهندس و دکتر می شوند آموزش یک موضوع دو طرفه است طرفی آموزش و طرفی خود شخص …

 3. کسانی را که آموزش میدهند باید تشویق کرد. ولی مسئله در اینجاست که آموزش دهنده باید صلاحیت این کار را داشته باشد. اینکه یک نفر برای خود سایت درست کند و خودش را استاد بنامد که دلیل بر داشتن صلاحیت نیست.

  به نظر من آقای صابریان دچار اختلال اعتماد به نفس کاذب هستند. شدیدا عشق دیده شدن دارند. و چون از خود بازار نمیتوانند سود کنند از طریق آموزش و داعیه استاد بودن از مردم پول میگیرند.
  خودتان بلد نیستید سود کنید، فقط فیگور یک متخصص و کارشناس را میگیرید و بلدید برای دیگران حرفهای قشنگ بزنید و به اصطلاح تدریس کنید.
  بجای اینکه دلتان برای بقیه بسوزد خودتان سهم خرید و فروش کنید و سود کنید.
  نه خب، تدریس پر سود تر و کم ریسک تر است.

  فقط توروخدا در جواب نگید که ایشان خودشان خرید و فروش می کنند و تدریس کار جانبی و علاقه شخصی ایشان است، چراکه این جواب خیلی خیلی نخ نما و مسخره شده است.

  1. سلام دوست عزیز
   بله حتما پاسخ شما داده می شود تا اطلاعات برای شما و دیگر عزیزانی که این چنین فکر می کنند شفاف شود.
   آقای صابریان بر خلاف افراد بسیاری که با تازگی آموزش می دهند و سعی در نشان دادن خود به دیگران دارند ، از خرداد ما ۱۳۹۰ مستمر در بازار بورس فعال هستند و در حال آموزش دیدن و آموزش دادن هستد .
   قطعا کسی که یک شبه قصد معروف شدن داشته باشد زمان چند ماهه در تدوین و انتشار کتاب ۱۰ شاه کلید بزرگان بورس نمی گذارند ؟! کتابی که اگر کسی مطالع کرده باشد متوجه کیفیت بالای کتاب و محتوا در مقایسه با دیگر کتاب های موجود می شود.
   همچنین مهندس صابریان بیش از ۱۰ عنوان دوره مختلف تدریس کرده اند که با آنها در بخش محصولات می توانید آشنا شوید . قطعا اگر کسی تخصصی نداشته باشد این تعداد دوره نمی تواند تدریس کند و بعد نظرات بسیار مثبتی هم در مورد تدریس و شیوه تدریس خود بگیرد
   نظرات در مورد دوره های مهندس صابریان را می توانید در دو صفحه زیر به صورت صوتی و ویدئویی ببینید
   http://www.khanesarmaye.com/items/boursepackages/7/
   http://www.khanesarmaye.com/nokhbegan/
   همچنین ایشان دوره MBA بازار سرمایه را گذرانده اند دوره ای که افراد معدودی در ایران در این دوره شرکت کرده اند و تعدادشان به ۱۰۰ نفر هم در حال حاضر نمی رسد .
   در مورد سود کردن و نکردن هم ایشان مبلغ بسیار بالایی در بازار بورس خودشان سرمایه گذاری می کنند و قطعا اگر موفق نباشند به خاطر ضرر هم که شده این مبلغ را در جایی دیگر سرمایه گذاری می کنند . دوستانی که در دوره های ایشان شرکت می کنند و ایشان را می شناسند می دانند خود ایشان بسیار در بازار فعال هستند و به سرمایه های نسبتا بزرگی در بازار مشاوره می دهند .
   در مورد تدریس اعتقاد ایشان این است تدریس خود نوعی آموزش است و باعث به روز ماندن و موفقیت بیشتر خود مدرس نیز می گردد. به خاطر همین در کنار سرمایه گذاری آموزش را دارند و به واسطه معروفیتاشان در آمد خوبی هم از این بخش دارند.
   دوست من توضیح دادن و تعریف از خودمان کار بیهوده است و توصیه می کنیم به نظرات صوتی و تصویری و متنی صفخات بالا سری بزنید و خودتان از روی نظر دیگران بهتر می توانید موضوع را بررسی کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *