دوره نخبگان خانه سرمایه

nokhbegam-titr

داستان نخبگان بورس

یکی از کلاس های که تدریس می کردم همیشه فرد مسن با کت شلوار بسیار اتو کشیده حضور داشت که در تمام دوره های ما شرکت می کرد و حتی تمام بسته های آموزشی خانه سرمایه را تهیه کرده بود با مدرسین ما هم برای دوره های مختلف کلاس خصوصی گرفته بود . برایم خیلی جالب بود که چرا این فرد تا این حد در آموزش خود پول خرج می کند . بعد از یکی از کلاس ها از او دعوت کردم که به اتاقم بیاید و سوال کردم که چرا این کار را می کنید برایم اینگونه توضیح داد که : “قبل از شرکت در کلاس ها ۲۵۰ میلیون تومان وارد بازار بورس کردم و بعد از مدت ۲ ماه ۲۵۰ میلیون تومان که بخشی از آن پول دیگران بود، تبدیل به ۲۰۰ میلیون تومان شد . اما از زمانی که کلاس های مختلف آموزشی را شروع کرده است روز به روز معاملاتم بهتر می شود و دارم با سود های حاصله زیان را جبران می کنم فکر می کنم که هر ساعت آموزش برای من میلیون ها تومان ارزش دارد و در آخر دوست دارم تبدیل به نخبه ی سرمایه گذاری در بازار بورس شوم.”
اینجا بود که موضوع نخبه شدن در بورس ذهنم را مشغول کرد . همیشه آرزویم این بوده افراد فوق حرفه ای در بازار بورس داشته باشیم که علاوه بر سود کردن فراوان خودشان ، به دیگران نیز سود برسانند . بعد از این موضوع تصمیم گرفتم دوره نخبگان بورس را با این هدف طراحی کنم .

1

چه کسانی نخبگان سرمایه گذاری در بازار بورس هستند ؟

از دید ما نخبه بورس کسی است که به علم های مختلف موفقیت در سرمایه گذاری در بورس (مثل تحلیل تکنیکال و بنیادی ، روان شناسی) اشراف داشته باشد و حداقل در یکی از اینها تبدیل به متخصص با تجربه گردد. یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس باید بتواند به صورت مستمر و بدون استرس و تنش سرمایه خود را در بازار بورس رشد دهد.نخبگان بورس مثل هر سرمایه گذار دیگر هم سود می کنند و هم ضرر ولی تعداد و درصد سود های آنها بسیار بیشتر از ضرر های آنهاست .

2

توانایی نخبگان بوررس چیست ؟

نخبگان بورس می توانند در بازار بورس و دیگر بازار های مشابه همچون آتی سکه و بازار های جهانی سرمایه گذاری موفقی داشته باشند به نحوی که بتوانند سود بسیار قابل توجهی در مدت مشخص به دست بیاورند.

نخبگان بورس علاوه بر سرمایه گذاری موفق شخصی خودشان می توانند دیگران را نیز راهنمایی کنند،می توانند مشاور در شرکت های سرمایه گذاری  کارگزاری و سایر نهاد های مالی باشند.

3

چگونه می توانیم  به یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس تبدیل شویم؟

برای جواب این سوال باید گفت یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس و دیگر بازار های مالی مثل آتی سکه، دو ویژگی مهم و مشخص دارند اول اینکه علم سرمایه گذاری را آموخته اند و دوم اینکه تجربه آن را نیز کسب کرده اند . برای تبدیل شدن همین دو مورد کافیست . دوره نخبگان بورس به هر دو مورد بسیار توجه می شود ، هم علم و هم تجربه، و برای این کار علاوه بر آموزش شما تمرین های معاملاتی فراوانی با استراتژی های آموزش داده شده خواهید داشت و نتیجه معاملات خود را در طی دوره در کنار اساتید به تجربه تبدیل می کنید

4

دوره نخبگان بورس خانه سرمایه چیست؟

دوره نخبگان بورس خانه سرمایه  در مسیری شامل دوره های مختلف شما افراد مستعد تبدیل شدن به نخبگان سرمایه گذاری در بازار بورس را پرورش می دهد تا پس از پایان این مسیر تبدیل به یک نخبه واقعی سرمایه گذاری در بازار بورس شوید.

5

مسیر دوره نخبگان بورس خانه سرمایه شامل چه بخش هایی است؟

شاید بعد از سال ها فعالیت در بازار بورس و دیدن برندگان و بازندگان بورس می توانم بگویم برندگان بورس نخبگانی هستند که فقط ۲ چیز بهتر از دیگران دارند آن دو چیز یکی علم تحلیل است و دیگری تجربه در بازار بورس تجربه ای که شاید چند برابر علم تحلیل ارزشمند باشد اما بدون علم تحلیل تقریبا بی ارزش است و در اصل ارزشش را کنار علم تحلیل به دست می آورد . در دوره نخبگان خانه سرمایه هدف ما انتقال علم تحلیل و تجربه بازار در کنار هم به شرکت کنندگان دوره است.

elmotajrobe

6

چه علم هایی (روش های تحلیلی) در دوره نخبگان بورس می آموزیم ؟

در اصل یک نخبه بورس باید به علم تحلیل تکنیکال و بنیادی بازار بورس کاملا آشنا باشد و در یکی از این دو علم متخصص حرفه ای شود. در این دوره شما به خوبی هر دو دوره را در سطح عالی آموزش می بینید و در یکی از آنها به انتخاب و نوع توانایی هایتان متخصص می شوید. برخی در تحلیل تکنیکال استعداد بیشتری دارند و برخی در تحلیل فاندامنتال ( بنیادی ) اما قطعا  دانستن هر دو در هر سطحی برای نخبگان الزامی است.

sahamdare-movafagh

7

شرایط پذیرش در دوره نخبگان بورس خانه سرمایه چیست ؟

سه شرط برای پذیرش در دوره نخبگان بورس خانه سرمایه وجود دارد.

۱-هدف داشتن

در تبدیل شدن به نخبگان بورس مهمترین جیز این است که فرد بخواهد تبدیل به یک نخبه فوق حرفه ای بازار بورس باشد و نه اینکه برای خوش گذرانی و یا صرفا اینکه دوره ای رفته باشد در این دوره شرکت کند . خانه سرمایه می خواهد خروجی های این دوره حتما نخبگان به نامی در سرمایه گذاری در بازار بورس باشند که زبان زد خاص و عام در بازار بورس شوند.

۲-سرمایه گذاری مستقیم در بورس از شروع دوره

افرادی که در دوره شرکت می کنند حتما باید کد بورسی و معاملات آنلاین داشته باشند و حداقل سرمایه در کد معاملاتی خود برای خرید و فروش داشته باشند و در مدت کلاس ها خرید و فروش خود و کسب تجربه در بازار بورس را شروع کرده باشند.در دوره نخبگان بورس هدف ما این است پس از  چند جلسه آموزش به صورت عملی حتی با مبلغی کم معاملات خود در بازار بورس را شروع کنید تا عملا سرمایه گذاری موفق در بازار بورس را همراه با آموزش بورس بیاموزید.

۳-زمان داشتن

افرادی که در این دوره شرکت می کنند علاوه بر ساعات حضور در دوره باید در ساعات خارج از کلاس بر روی مباحث آموزش داده شده کار کنند و با استفاده از آموزش های داده شده موقعیت های معاملاتی و فرصت های بازار بورس را شناسایی کنند و در مورد آنها با اساتید دوره ها صحبت کنند . افرادی که فکر می کنند زمان ندارند تا بر روی آموزش های داده شده کار کنند و می خواهند صرفا با ساعات کلاس تبدیل به نخبگان بورس شوند نمی توانند در این دوره شرکت کنند. نخبگان بر روی چیزی که نخبه هستند زمان می گذارند.

مراحل پذیرش در دوره نخبگان بورس چیست ؟

learnbourse

برنامه دوره جامع نخبگان خانه سرمایه

دوره اول نخبگان:کلاس های روز های دوشنبه و چهارشنبه شامل سه ساعت  آموزشی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می باشد. ( گروه ۱پر شد و در  و آذر ماه به پایان می رسد )

دوره دوم نخبگان :کلاس های روز های یکشنبه و سه شنبه شامل سه ساعت  آموزشی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می باشد. ( گروه ۲ پرشد و در بهمن ماه ۹۴ به اتمام رسید)

دوره سوم و پایانی سال ۹۴ نخبگان :

شروع دوره دوشنبه ۷ دی ماه ۱۳۹۴ روز های کلاس شنبه و دوشنبه ساعت ۱۷ تا ۲۰ ( گروه ۳ پرشد و در خرداد ماه به اتمام رسید )

دوره چهارم  نخبگان بورس  :

کلاس های روز های یکشنبه و سه شنبه شامل سه ساعت  آموزشی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می باشدشروع دوره یکشنبه ۲۹ فروردین ۹۵ ( گروه ۴ پرشد و دوره به اتمام رسید )

دوره پنجم نخبگان بورس  :

کلاس های روز های شنبه و دوشنبه شامل سه ساعت  آموزشی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می باشد شروع دوره دوشنبه ۴ مرداد ماه ۹۵( گروه ۵ پرشد و در حال برگزاری است)

دوره ششم نخبگان بورس  :

کلاس های روز های یکشنبه و سه شنبه شامل سه ساعت  آموزشی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می باشد شروع دوره یکشنبه ۱۶ آبان ماه ۹۵ ( گروه ۶ پرشد و در حال برگزاری است)

دوره هفتم نخبگان بورس ( کالج ) :

این دوره هر ماه یک جمعه از صبح ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۴۵ در ۵ جلسه به همراه پذیرایی و نهار تشکیل خواهد شد . تفاوت دوره ۷ نخبگان بورس (کالج) با دوره های سابق نخبگان بورس در زمان های برگزاری می باشد که یک جمعه در ماه است ، البته ساختار برگزاری بدین شرح است که دانشجویان یک روز جمعه از صبح به همراه دیگر دانشجویان تا بعد از ظهر کنار هم هستند . زمان شروع دوره : جمعه ۲۴ دی ۹۵  (گروه ۷ چند روز قبل از شروع دوره پرشد و در حال برگزاری است)

دوره هشتم نخبگان بورس :

کلاس های روز های شنبه و دوشنبه شامل سه ساعت  آموزشی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می باشد شروع دوره دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶( گروه ۸ پرشد و در حال برگزاری است)

دوره نهم نخبگان بورس 

کلاس های روز های یکشنبه و سه شنبه شامل سه ساعت  آموزشی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می باشد شروع دوره از تاریخ یکشنبه ۸ مرداد ۹۶ (گروه ۹ پرشد و در حال برگزاری است)

دوره دهم نخبگان بورس ( کالج ) حضوری و خصوصی:

این دوره هر ماه یک جمعه از صبح ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۴۵ در ۵ جلسه به همراه پذیرایی و نهار تشکیل خواهد شد . تفاوت دوره ۱۰ نخبگان بورس (کالج) با دوره های سابق نخبگان بورس در زمان های برگزاری می باشد که یک جمعه در ماه است ، البته ساختار برگزاری بدین شرح است که دانشجویان یک روز جمعه از صبح به همراه دیگر دانشجویان تا بعد از ظهر کنار هم هستند . زمان شروع دوره : جمعه ۳۱ شهریور ۹۶  (گروه ۱۰ پرشد و در حال برگزاری است)

کلاس خصوصی ( به صورت انتخابی دانشجویان به صورت حضوری و غیر حضوری برگزاری می گردد) ( جزئیات بیشتر را حتما در هنگام ثبت نام بپرسید ) ( مناسب شهرستانی ها و تهرانی ها پر مشغله ) ( گزینه پیشنهادی خانه سرمایه)

 

دوره یازدهم نخبگان بورس ( حضوری و خصوصی )

کلاس های حضوری روز های شنبه و دو شنبه ( یازدهمین دوره جامع نخبگان پر شد و به پایان رسید )

کلاس خصوصی ( به صورت انتخابی دانشجویان به صورت حضوری و غیر حضوری برگزاری می گردد) ( جزئیات بیشتر را حتما در هنگام ثبت نام بپرسید ) ( مناسب شهرستانی ها و تهرانی ها پر مشغله ) ( گزینه پیشنهادی خانه سرمایه)

 

دوره دوازدهم نخبگان بورس کالج ( حضوری و خصوصی )

این دوره هر ماه یک پنجشنبه  و جمعه از صبح ساعت ۸:۳۰ تا ۱۸ به همراه پذیرایی و نهار به مدت ۶ ماه تشکیل خواهد شد . زمان شروع دوره : پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه ۹۶( دوازدهمین دوره جامع نخبگان پر شد و به پایان رسید )

کلاس خصوصی ( به صورت انتخابی دانشجویان به صورت حضوری و غیر حضوری برگزاری می گردد) ( جزئیات بیشتر را حتما در هنگام ثبت نام بپرسید ) ( مناسب شهرستانی ها و تهرانی ها پر مشغله ) ( گزینه پیشنهادی خانه سرمایه)

در دوره جامع نخبگان  خدمات پشتیبانی و استاد یا در مدت دوره همراه شما هستند .

 

دوره سیزدهم نخبگان بورس کالج ( حضوری و خصوصی )

کلاس های روز های یکشنبه و سه شنبه شامل سه ساعت آموزش از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می باشد شروع دوره از تاریخ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷( سیزدهمین دوره جامع نخبگان پر شد و به پایان رسید )

حضوری و خصوصی (تهران و شهرستان تهران و شهرستان)

در دوره جامع نخبگان خدمات پشتیبانی و استاد یا در مدت دوره همراه شما هستند .

 

دوره چهاردهم نخبگان بورس کالج ( حضوری و خصوصی ) ( چهاردهمین دوره جامع نخبگان پر شد و در حال برگزاری است )

این دوره هر ماه یک پنجشنبه  و جمعه از صبح ساعت ۸:۳۰ تا ۱۸ به همراه پذیرایی و نهار به مدت ۶ ماه تشکیل خواهد شد . زمان شروع دوره : پنجشنبه ۴ مرداد ماه ۹۷

کلاس خصوصی ( به صورت انتخابی دانشجویان به صورت حضوری و غیر حضوری برگزاری می گردد) ( جزئیات بیشتر را حتما در هنگام ثبت نام بپرسید ) ( مناسب شهرستانی ها و تهرانی ها پر مشغله ) ( گزینه پیشنهادی خانه سرمایه)

در دوره جامع نخبگان خدمات پشتیبانی و استاد یار در مدت دوره همراه شما هستند .

 

دوره  پانزدهم نخبگان بورس  ( حضوری و خصوصی ) ( پانزدهمین دوره جامع نخبگان پر شد و در حال برگزاری است )

کلاس های حضوری روز های شنبه و دو شنبه

کلاس خصوصی ( به صورت انتخابی دانشجویان به صورت حضوری و غیر حضوری برگزاری می گردد) ( جزئیات بیشتر را حتما در هنگام ثبت نام بپرسید ) ( مناسب شهرستانی ها و تهرانی ها پر مشغله ) ( گزینه پیشنهادی خانه سرمایه)

برای درخواست پذیرش کلیک کنید

 

دوره شانزدهم نخبگان بورس ( حضوری و خصوصی )در حال پذیرش…

کلاس های حضوری ر(یک پنجشنبه و جمعه در ماه)

کلاس خصوصی ( مناسب شهرستانی ها و تهرانی ها پر مشغله ) به صورت انتخابی دانشجویان به صورت حضوری و غیر حضوری برگزاری می گردد ( جزئیات بیشتر را حتما در هنگام ثبت نام بپرسید )  ( گزینه پیشنهادی خانه سرمایه)

برای درخواست پذیرش کلیک کنید

learnbourse

مدرسین دوره نخبگان بورس خانه سرمایه

مهندس علی صابریان

مولف کتاب ۱۰ شاه کلید بزرگان بورس انتشارات آراد کتاب

کارشناس بورس صدا و سیما در رادیو اقتصاد

کاندیدای کارشناسی ارشد MBA  بازار سرمایه دانشگاه علوم اقتصادی تهران

مدیر عامل و موسس شرکت سرمایه گذاری نیک فرجام

مدرس بیش از ۷۰ دوره تحلیل تکنیکال کاربردی مقدماتی و پیشرفته

مدرس دوره تحلیل بازار های مالی پتروشیمی جم

مولف کتاب فکر برنده ، فکر بازنده انتشارات چالش

 

www.alisaberian.ir

محمد یوسف امین داور

کارشناسی ارشد مدیریت MBA ؛ دانشگاه صنعتی شریف

مشاور شرکت مشاور سرمایه گذاری معیار

شرکت سرمایه گذاری نیرو، معاون امور سرمایه گذاری

شرکت مشاور سرمایه­ گذاری آوای آگاه، عضو هیات مدیره و مدیرعامل

کارگزاری بانک کارآفرین، مدیرعامل/ عضو هیات مدیره

صندوق سرمایه­ گذاری امین کارآفرین (سهام)، مدیریت سرمایه ­گذاری

صندوق سرمایه­ گذاری کارآفرین  مدیریت سرمایه­ گذاری

بیمه پارسیان، مدیریت سرمایه­ گذاری

کارشناس بورس صدا و سیما جمهوری اسلامی

alimoradi

علی مرادی

مولف کتاب فکر برنده،فکر بازنده انتشارات چالش

کارشناسی ارشد مدیریت مالی

تحلیل گر بنیادی بازار سرمایه

مدرس چندین دوره تحلیل بنیادی مقدماتی و پیشرفته خانه سرمایه

مدرس حرفه ای دوره کاربرد اکسل در بورس و سرمایه گذاری

peyman

پیمان باغچه سرا

مهندس صنایع

کارشناس ارشد مدیریت مالی

دارای گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه

مولف کتاب فکر برنده،فکر بازنده انتشارات چالش

نویسنده،محقق و مدرس مباحث مرتبط با بازار سرمایه

تحلیلگر بنیادی

مترجم کتاب هنر معامله گری

مدارک پایان دوره نخبگان بورس

مدرک آموزشگاه خانه سرمایه

خانه سرمایه به عنوان یک مرکز آموزشی معتبر دارای مجوز آموزش از سازمان فنی حرفه ای و سازمان بورس اوراق بهادار مدرک شرکت در دوره نخبگان بورس و گذراندن دروس این دوره را برای شما پس از پایان دوره صادر می کند.

فایل های دانلودی مرتبط با دوره نخبگان بورس

یکی از ویژگی های افراد موفق در بازار بورس رعایت اصل ۲۰/۸۰ در سرمایه گذاری در بازار است. اصلی که زندگی افراد موفق بر پایه آن استوار است . آنقدر مهم که حتی ما در دوره نخبگان بورس خانه سرمایه از اساتید خواسته ایم این اصل را در آموزش خود مشخص کنند و آن ۲۰% هایی که در فایل صوتی با آن آشنا می شوید را به پذیرفته شدگان دوره نخبگان در مورد درس خود بیاموزند. توصیه می کنیم همین الان فایل را دانلود کنید و از آن استفاده نمایید

80200

آموزش-بورس-الیوت

8020

نظر شرکت کنندگان دوره های خانه سرمایه

بعد از کلاس حضوری از شرکت کنندگان نظر سنجی در مورد کلاس صورت می گیرد . نظرات زیر نظر شرکت کنندگان در برخی از دوره های حضوری خانه سرمایه است

مهرداد خالقی:ضمن تشکر از استاد عزیز کلاس این دوره از نظر عملی فوق العاده خوب بود و با توجه به اینکه هدف این دوره عملی بود بسیار مفید بود. و از هر حیث کلاس کامل بوده

بیتا ذاکری: ضمن تبریک به استاد صابریان  به علت اینکه بسیار پرتلاش و باهوش هستن . و تشکر برای شکیبایی و صبرشون  برای آموزش این کلاس که بسیار امیدوار کننده بود و مفید بود.

شهرام سلحشور: در کل ازین کلاسها بسیار استفاده شد و آگاهی این جانب نسبت به تحلیل تکنیکال  کاربردی تر شد.

احمد صفایی: برخلاف انتظارم کلاس بسیار خوب و رضایت بخش بود

زهرا گرجی: فکر میکنم حالا دیگه با دید بهتری از تحلیلها سر در بیارم.

سید مهدی فاضل:قبلا فکر میکرئم بورس یعنی رانت بازی اما حالا فهمیدم خود رانت نیز با تحلیل تکنیکال حل میشه…

امید کلهر: آموزش در این کلاس انگیزه حرکت  در یک مسیر جدید فعالیت مالی رو برای من ایجاد کرد .

علیرضا محبی: مطالب به صورت کاربردی و ساده بیان می شد و سوالات کاملا با حوصله و توجه پاسخ داده می شد

یونس اللهیاری: لحن استاد برای یادگیری خیلی موثر بود و کلاس برای من بسیار مفید بود

محمد رستم خانی: واقعا کلاس کاربردی و خوبی بود ولی اگر روزهای زوج بود بهتر بود

علی کاویان : به نظر من دوره بسیار خوب و مطلوب بود و دیدگاه من را نسبت به بازار کلی تغییر داد تا قبل از این دوره اصلا شناختی با نمودار ها نداشتم و الان تقریبا تسلط خوبی به درس ها پیدا کرده ام ….

محسن ابراهیمی : دوره بسیار خوبی بود . مهندس صابریان بسیار خوب تدریس می کنند.محیط آموزش بسیار عالی و با آرامش بود ( گرمایش،سرمایش،نور،کمک آموزشی) . تعداد فراگیران عالی بود

علی راضی: کلاس خوبی است و چون تدریس کاربردی است به نظر من بهتر است

زیبا خالقی: تسلط و توضیح دادن استاد خوب است

سیونه قلی پور : کلاس بسیار خوب و مفیدی بود و من جمله نکات مثبت کلاس کاربردی بودن آن و تسلط خوب استاد بود

حمیدرضا پوستی: با تشکر از کلاس مفیدتان و خصوص برخورد خوب استاد ، اینجانب علاقه مند به شرکت در کلاسهای امواج الیوت نیز و دوره های بالاتر هستم.

علیرضا رحیمی : کلاس و مطالب مطرح شده بسیار خوب و روان و مفید بوده است با تشکر از شما

همایون میرزا علی محمد: با تشکر از استاد عزیز کلاس بسیار مفید و موثر بود

جبارخان محمدی: من نهایت استفاده را از این کلاس داشتم و نگاهم به بورس تغییر کرد با تشکر فراوان از شما استاد عزیز

حسین روستائی : میزان تسلط استاد نسبت به مطالب ارائه شده در جهت تفهیم مطالب بالا می باشد . در کل ارزیابی اینجانب نسبت به کلاس و جناب آقای صابریان مثبت بوده …

هومن نعمانی : دوره بسیار جالب و خوبی بود و با توجه به اینکه اینجانب اطلاع چندانی از تحلیل تکنیکال نداشتم ، این کلاس تجربه جالبی بود . فقط به نظرم بهتر است در دوره های آتی آوردن laptop و حل تمرین کلاس با نرم افزار اجباری شود تا در لحظه دانشجویان بتوانند با مطالب ارتباط کامل برقرار نمایند . در کل از دوره بسیار راضی بودم .

حامد چهره ساز (شرکت کننده دوره غیر حضوری ) : من با کمک آموزش های شما در حال کار کردن روی تحلیل تکنیکال هستم و تا حالا چند تا سهم خوب شناسایی کردم…

محمد باورساد: به صورت کلی کلاس خوبی برای من بود-چون با اینکه چند کتاب مطالعه کردم ولی مثال نداشتم و بعد کلاس بنده به کتاب ها مراجعه و هر روز سعی می کردم طبق تحلیل های خودم یک سهم خریداری و با توجه به SMS ها هم یک سهم خریداری کنم و بعد نتایج را بیش خودم آنالیز کنم. در کل از این دوره راضی هستم

سامان تقیان : بسیار عالی بود امیدوارم این دوره ها به صورت پیشرفته تر هم برگزار گردد

رشید شاملی:دوره بسیار عالی و کاربردیست.تسلط استاد نیز بر مباحث مطرحه بسیار بالاست

محمدحسین شمس: بسیار کاربردی و عالی و مسلط به مباحث و زمانبندی عالی ،بیان زیبا و شیوا و انتخاب مطلب مرتبط و مثال های واقعی ( در کل عالی)

نوید خالقی : دوره به نظرم مفید و مطلوب است ……

فرزاد ساجد اردبیلی : مطالب بسیار خوب ارائه می گردد

سامان امینی : با توجه به اطلاعات شخصی و قبلی خودم و مشاهده نحوه تدریس آموزش تحلیل گران قبلی کلاس خیلی مفید بود

ناصر نصیری : خوب و مفید و آموزنده و متفاوت با روزهای گذشته فعالیت در بازار سرمایه ، کاملا احساس میکنم لازم بود

علیرضا مهدوی : خوب بود

مریم عباسی : کلاس بسیار کاربردی پیش میره و تکیه نکردن روی مفاهیم خشک تئوریک یه امتیاز بزرگ محسوب میشه.مرسی همچنین استاد بیشتر از زمان نرمال کلاس برای رفع اشکال وقت می ذارن بازم متشکرم

احسان مهرابی: با سلام خدمت استاد عزیز جناب صابریان.اینجانب با خرید و مطالعه یکسری جزوه غیرحضوری تحلیل تکنیکال و اندیکاتورها ضمن تشکر فراوان از حضرتعالی و اعلام رضایت کامل از این کلاس دو سوال داشتم….

300

جناب آقای حمید جهان آرا:

مطالب آموزشی کلاس مفید و ارزنده می باشد و نحوه آموزش و تدریس و تسلط استاد محترم به مطالب کاملا رضایت بخش می باشد.

جناب آقای سعید انصاری:

برای من پنجره ای جدید در استراتژی خرید و فروش ایجاد گردید.

جناب آقای کورشماهی دشتی:

با سلام و عرض خسته نباشید
بنده کورش ماهیدشتی از شرکت کنندگان غیر حضوری دوره استراتژی های معاملاتی سهام که در خانه سرمایه برگزار می شود, هستم
و می خواستم از این طریق از تدریس فوق العاده جنابعالی تشکر کنم که در خلال این دوره اطلاعات تکمیلی رو هم در اختیار ما قرار می دید

علی سعدی : در این دوره بسیاری از مشکلاتم در ترید ها حل شد.مثل همیشه توضیحات عالی بود.

ساسان مهماندوست : خوبی این کلاس های این بود که یک دید کلی می دهد که با استفاده از آنها از اون سردرگمی که قبلا داشتیم خیلی فاصله گرفتیم و الان می دونم چطور در خرید و فروش رفتار کنیم.امیدوارم که بتوانم در بازار سرمایه سود کنم که البته با سرمایه کم که بتوانیم در کلاس های دیگه هم شرکت کنیم.

مریم سهرابی : با گذراندن دوره های تکنیکال و اندیکاتور ها بسیار پیشرفت نمودم و اعتماد به نفس بالایی پیدا کردم.با تشکر از زحمات شما

حسن اسدیان : جلسات تحلیل تکنیکال مهندس صابریان کامل بود. نسبت به بازار بورس و روش های کار نظر و اطلاعات بسیار خوبی پیدا کردم. اگر هر هفته یک جلسه برگزار می شد بهتر بود . در مجموع دید خیلی خوبی نسبت به بورس و روش های کاربردی خرید پیدا کردم.

مجید نمازی بایگی : با توجه به آشنایی من با چنین کلاسی به نظرم فوق العاده بود به خصوص بخش استراتژی آنها .

ناهید امیر فتاحی : مباحث خلاصه وار و بدون حاشیه بود.کلا یکی از امتیازهای مثبت دوره این بود که استاد اجازه نمی داد بچه ها با سوال های حاشیه ای وقت کلاس را بگیرند . مرسی از دوره خوبتون.کارمندان خیلی خوش برخورد و صمیمی هستند

نظر برخی از دانشجویان دوره های نخبگان بورس به صورت فیلم و صوت

نظر صوتی سرکار خانم رضوی از دانشجویان دوره نخبگان بورس

نظر صوتی جناب آقای فتحی از کرج

نظر صوتی جناب آقای حیدری

نظر جالب و توصیه های شنیدنی آقای مجید گلابگیران از دانشجویان دوره نخبگان بورس

learnbourse

پکیج جامع نخبگان بورس + استادیار = نخبگان بورس غیر حضوری

اگر علاقه مند که به آموزش دوره نخبگان بورس و مباحث آن به صورت غیر حضوری هستید و به هر دلیلی نمی توانند در این دوره به  صورت حضوری شرکت نمایند . می توانند از پکیج جامع نخبگان بورس + استادیار استفاده کنید .

nokhbeganout

به جای شرکت در دوره نخبگان بورس خانه سرمایه چه کار می توانید انجام دهید ؟

۱-حالا که فعلا سود می کنیم ! بعداٌ آموزش می بینیم

تفکر برخی ها:هر موقع احساس نیاز کردم در دوره شرکت می کنم فعلا که سود می کنم !

 

 

پاسخ به این تفکر: باید به تصور بالا گفت فکر خوبیست فقط امیدواریم مثل برخی از مراجعین ما نشوید که روزهایی در بازار سود می کردند و وقتی بازار چهره منفی خودش را نشان داد و به شدت میلیون ها تومان وارد ضرر شدند تازه به فکر نجات و آموزش خود افتاده اند.البته آنهایی که به فکر آموزش می افتند جز بهترین گروه ها هستند خیلی ها بعد از ضرر هنوز در توهم این هستند که نه کار ما درست بود است بازار بورس ایران به درد نمی خورد! و فلانی مقصر است و فلانی گفت بخر و …. پس جز افرادی باشید که در زمان مناسب فکری اساسی برای آموزش خود می کنند.

 

 

۲-اصلا آموزش بورس نبینیم!

 

 

 

ای بابا بورس ایران! فکر می کنید بازار بورس انقدر ها هم نیاز به آموزش ندارد ؛ بورس ایران است برای موفقیت باید را نت اطلاعاتی داشته باشیم و حرف هایی منفی از این دست … اما پاسخ اینکه : با این حرف ها مخالفیم چون به چشم خود می بینیم افراد همیشه موفق در بازار بورس نه رانت دارند و نه خبرهای زیر زمینی! ؛ چیزی که دارند فقط و فقط علم و تجربه است. البته خیلی ها هیچ وقت نمی خواهند این را قبول کنند .اصراری نیست بگذارید به حال خودشان باشند قرار نیست همه در بازار بورس موفق باشند! شما خودتان را جدا کنید و تفکر خواستن توانستن است را داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

۳-فقط کتاب بخوانیم!

این هم گزینه خوبی است اما کتاب بخوانید و چند سال سعی کنید آموخته های کتاب ها را تمرین کنید و تجربه کنید چون هیچ کتابی مثل اساتید با تجربه در کلاس ؛ به شما تجربه را انتقال نمی دهند استفاده از کتاب قطعا نیاز دارد چند ماه و شاید سالی از عمر خود را نیز بگذارید تا تجربیات لازم به شما منتقل شود . می دانید در بازار بورس  اول تجربه و بعد علم اهمیت دارد و هر دو مکمل هم هستند .همچنین یادتان نرود هر کسب تجربه در بازار بورس می توان میلیون ها تومان هزینه و ضرر در بر داشته باشد چیزی که اساتید حتما داده اند و به این مرحله رسیده اند.و حالا بسیار ساده در کلاس در اختیار دیگران قرار می دهند .اگر نمی خواهیم این زمان را که ارزشمند ترین دارایی یک فرد است از دست بدهید می توانید از تجربه اساتید استفاده کنید و سریعتر تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس شوید.

 

 

۴-در دروه های دیگر آموزشی شرکت می کنیم

 

 

 

بله این هم یک گزینه است . حتما راهنمایی زیر را برای انتخاب دوره آموزشی مناسب مطالعه کنید با اساتیدی که تجربه چند ساله بازار بورس را دارند چه تکنیکال و چه بنیادی کلاس بروید؛ اما یادتان باشد مدرس خوب بازار بورس ،بسیار کم داریم زیرا بسیاری از افراد به ظاهر مدرس صرفا برای کسب درآمد وارد این حوزه شده اند و علاقه و تجربه کافی را ندارند . همیشه به دنبال مدرس هایی باشید که از روی علاقه و اوقات فراقت خود را به تدریس اختصاص می دهند چیزی که ما به شدت روی ان در دوره نخبگان حساس هستیم تا از افرادی دعوت کنیم که نه برای نیاز مادی بلکه علاقه خود حاضر شوند ساعاتی را کنار دیگران به آموزش بپردازند .  از به ظاهر مدرسین بازاری دوری کنید ولی اگر مدرسی پیدا کردید که ویژگی بالا را داشت و شرایط مساعت تری نسبت به دوره نخبگان بورس خانه سرمایه به شما پیشنهاد داد حتما شرکت نمایید .در ضمن فایل صوتی مهندس صابریان با نام بهترین معلم بورس شما کیست برای شرکت کنندگان دوره رایگان صوتی موفقیت در بازار بورس در جلسه اول ارسال می شود حتما از اینجا دانلود نمایید و گوش دهید

 

 

 

 

 

 

 

عکس ها و فیلم های یادگاری دوره های قبل نخبگان بورس

nokhbegan  

nokhbegan2

%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d9%86%d8%ae%d8%a8%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3-3

%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3-%d9%86%d8%ae%d8%a8%da%af%d8%a7%d9%86-5

فیلم معرفی دوره نخبگان بورس

learnbourse